جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در نخستین دیدار خود از فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌‌های کشور برابر تیم بازرگانی یزد به میدان می‌رود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در نخستین دیدار خود از فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌‌های کشور برابر تیم بازرگانی یزد به میدان می‌رود


تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در نخستین دیدار خود از فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌‌های کشور برابر تیم بازرگانی یزد به میدان می‌رود.

هفته نخست لیگ دسته اول فوتسال ایران:

با نهایی شدن تغییر و تحولات کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در نحوه برگزاری مسابقات فصل جدید لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور، سرانجام قرار است این بازی‌‌ها از روز دوشنبه شانزدهم آذرماه رسما آغاز شود.

پیش از این قرار بود با حضور 14 تیم در دو گروه هفت تیمی، فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور از روز بیست و نهم آبان‌ماه آغاز شود، اما شروع لیگ جدید به دلیل احتمال اضافه شدن چند تیم جدید به لیگ امسال به تعویق افتاد.

اکنون برنامه بازی‌های فصل جدید مشخص شده و قرار است لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های ایران برای معرفی دو تیم صعودکننده به هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در سال 1395، بدون هیچ تاخیری از روز شانزدهم آذرماه آغاز شود.

سازمان لیگ فوتسال نیز به باشگاه‌های حاضر در لیگ امسال اعلام کرده که اقدامات لازم درخصوص پرداخت حق شرکت در مسابقات را انجام داده و تا روز شنبه چهاردهم آذرماه نسبت به تکمیل مدارک بازیکنان، کادر فنی و عوامل تیم خود اقدام کنند تا از حضور آنها در مسابقات جلوگیری نشود.

هر تیم باید در مهلت قانونی مدارک خواسته شده را به سازمان لیگ فوتسال ارائه کند و چنانچه این اتفاق صورت نگیرد، به منزله انصراف تیم‌ها از مسابقات منظور می‌شود و تیم مورد نظر به یک رده پایین‌تر در لیگ باشگاه‌های کشور سقوط خواهد کرد.

با اضافه شدن دو تیم به تیم‌های حاضر در لیگ امسال، تعداد تیم‌های دسته اولی و مدعیان صعود به لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به 16 تیم رسیده و این تیم‌ها در دو گروه هشت تیمی بازی‌های خود را به شکل رفت و برگشت برگزار می‌کنند تا تکلیف صعودکننده‌‌ها به مرحله نهایی مشخص شود.

مراسم قرعه‌کشی بازی‌های فصل جدید لیگ دسته اول فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور با حضور مسئولان لیگ فوتسال، دپارتمان داوری و نمایندگان تیم‌های حاضر در این مسابقات در سازمان لیگ برگزار شد و تیم‌ها در جریان برنامه‌ بازی‌های فصل جدید قرار گرفتند.

دیدارهای هفته نخست از فصل جدید بازی‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور روز دوشنبه شانزدهم آذرماه در حالی برگزار می‌شود که در یکی از دیدارهای مهم برای فوتسال‌دوستان قمی، تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در دیداری داخل خانه به مصاف تیم بازرگانی ایده‌آل یزد خواهد رفت.

آتلیه‌طهران قم با خرید امتیاز قهرمان سال 1394 لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور یعنی تیم آرش نوین‌ایرانیان قم امسال به عنوان نماینده فوتسال قم در مسابقات لیگ دسته اول به میدان خواهد رفت و از ساعت 16 شانزدهمین روز آذر ماه در سالن شهدای بهزیستی قم به مصاف نماینده یزد می‌رود.

آدرس کوتاه :