جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

تیم فوتسال ماهان تندیس قم برابر طاهای تنکابن پیروز شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم فوتسال ماهان تندیس قم برابر طاهای تنکابن پیروز شد


تیم فوتسال ماهان تندیس قم در مرحله دوم از دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور برابر طاهای تنکابن به برتری رسید.

در لیگ برتر امید؛

تیم فوتسال ماهان تندیس قم بعد از ظهر یکشنبه در ادامه دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور از سد تیم طاهای تنکابن گذشت.

مسابقات لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در گروه‌های دوگانه در حالی برگزار شد که نماینده فوتسال قم با برتری برابر حریف مازندرانی خود به کسب جواز صعود به مرحله پایانی امیدوارتر شد.

ماهان تندیس که در نخستین دیدار خود در دور برگشت در یک بازی نزدیک و جذاب ۵ بر ۳ دبیری تبریز را شکست داده بود همانند بازی با دبیری، در مسابقه برابر طاهای تنکابن نیز شروع خوبی نداشت اما در نهایت ۴ بر ۲ صاحب برتری شد.

این تیم که با وجود تغییر نام در رده بزرگسالان در لیگ برتر کشور به یاسین پیشرو، هنوز با نام ماهان تندیس در رده سنی امید فعالیت می‌کند در این مسابقه با یک گل زودهنگام غافلگیر شد اما پیش از پایان نیمه نخست به گل تساوی رسید و در نیمه دوم مزد برتری خود را گرفت.

محمد فلاح در دقیقه ۱۶ نیمه نخست گل تساوی بخش ماهان تندیس را به ثمر رساند و سپس نوبت به طاها نعمتیان رسید تا این بازیکن گل دوم ماهان را در فاصله ۲ دقیقه پس از آغاز نیمه دوم به ثمر برساند.

ماهان تندیس در دقیقه ۳۰ توسط ملسم اولاد قباد بازیکن ارزنده خود به گل سوم رسید و محمد فلاح در فاصله ۵ دقیقه به پایان بازی کار را برای ماهان تمام کرد.

تنها گل تیم طاهای تنکابن در نیمه دوم مانع از شکست این تیم نشد تا ماهان تندیس این مسابقه را ۴ بر ۲ به سود خود پایان داده و به ۳ امتیاز مهم دست پیدا کند.

آدرس کوتاه :