جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

تیم قم به مسابقات تنیس روی میز دسته یک کشور اعزام شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم قم به مسابقات تنیس روی میز دسته یک کشور اعزام شد


رییس هیات تنیس روی میز استان قم گفت: ورزشکاران نونهال و نوجوان قمی رشته تنیس روی میز به مسابقات لیگ دسته یک کشور اعزام شدند.

محمد عموئیان  افزود: مسابقات لیگ کشوری باشگاهی به میزبانی استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه انجام خواهد شد.
وی بیان داشت: این مسابقات در شهر ارومیه از عصر امروز یکم شهریور ماه با حضور پسران پینگ پنگ باز نونهال و نوجوان کشور آغاز شده که برای کسب رتبه های برتر با یکدیگر به رقابت می کنند.
وی اظهار داشت: طبق اعلام رسمی صورت گرفته از سوی کمیته برگزار کننده مسابقات فدراسیون تنیس روی میز کشورمان، این دوره از پیکارهای لیگ تنیس روی میز باشگاه های کشور به صورت متمرکز در دو گروه هشت تیمی به انجام خواهد رسید و مسابقات به صورت رفت و برگشت پیگیری خواهد شد.
عموئیان ادامه داد:هشت تیم حاضر در این گروه بندی و در دور رفت مسابقات خود را در شهر ارومیه برگزار می کنند و دور برگشت مسابقات طی روزهای 29الی 30 شهریور ماه سال جاری به میزبانی استان اصفهان ودر شهر کاشان برگزار خواهدشد.
وی با اشاره به این که تیم استان قم در این دوره از پیکارها با تیم های کرمانشاه، آذربایجان غربی، همدان، سقز و گلستان همگروه می باشد بیان داشت: ترکیب تیم اعزامی هیات تنیس روی میز استان قم در این مسابقات را سید محمد معین منتظری، پویا وفایی، سینا دشتبان، امیرعلی هاشم زاده ، محمدمهدی اسدی، مهدی معدن کن، سید محمد امین منتظری و رضا گنجی تشکیل می دهند که ابوالفضل اسدی و ابوالفضل وفایی به عنوان مربی و سرپرست این تیم را همراهی می کنند

آدرس کوتاه :