جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

تیم مذاکره کننده باید مورد حمایت مردم باشد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم مذاکره کننده باید مورد حمایت مردم باشد


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به حمایت های رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده اشاره کرد و گفت: این تیم باید مورد حمایت ملت قرار بگیرد تا بتواند نسبت به احقاق حقوق ملت ایران از دشمنان اقدام کند.

امیرآبادی عنوان کرد؛

احمد امیرآبادی فراهانی روز پنجشبنه در آیین معارفه مدیرکل جدید منابع طبیعی قم افزود: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده و ما هم به عنوان نمایندگان ملت مانند زمان های گذشته در کنار دولت هستیم و امیدواریم بتوانیم بیش از هر زمان دیگری به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

وی در ادامه خطاب به مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم گفت: باید همان گونه که رهبر معظم انقلاب تکلیف کرده اند در دفاع از منابع طبیعی اجازه ندهید جنگل ها، مراتع و منابع ملی از بین برود.

امیرآبادی همچنین گفت: استان قم به دلیل برخی شرایط در حال تبدیل شدن به کانون بحران است که از آن جمله می توان به ریزگردها، خشک شدن دریاچه نمک و دریاچه حوض سلطان اشاره کرد.

وی با اشاره به وضعیت دریاچه ارومیه گفت: نباید بگذاریم این دو دریاچه نیز به سرنوشت دریاچه ارومیه دچار شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین به جهت حرکت ریزگردها به سمت قم از شمال شرق و غرب اشاره کرد و گفت: پارک ثامن الائمه برای مقابله با ریزگردهایی که از شمال شرق به سمت قم می آید با تلاش و پیگیری های مهندس احمد عفتان و همکاران ایشان از محل مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب در حال احداث است که نیاز به همکاری بیشتر دوستان در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، استانداری قم و مجلس دارد.

در این آیین، سید محمد تقی سجادی به عنوان مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم معرفی و از زحمات احمد عفتان تقدیر شد.

سجادی پیش از این در سمت معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قم مشغول به فعالیت بوده است.

آدرس کوتاه :