جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

تیم مذاکره کننده هسته ای از تهدیدات به عنوان فرصت استفاده کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم مذاکره کننده هسته ای از تهدیدات به عنوان فرصت استفاده کند


فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای و کسانی که در این مسییر حرکت می کنند از تهدیدات به عنوان فرصت استفاده کند.

سردار مهدوی؛

سردار مهدی مهدوی نژاد در جمع خبرنگاران به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان با بی شرمی اعلام می کنند که گزینه ها روی میز است قطعا ارتش و سایر نیروی های مسلح با اقتدار آمادگی پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را دارند.

وی با اشاره نامگذاری امسال با عنوان همدلی و همزبانی دولت و ملت توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی گفت: اصل وحدت و یکپارچگی مردم و دولت بوده است که تاکنون توانسته ایم در برهه های حساس به پیروزی انقلاب اسلامی دست بیابیم و از تهدیدات و فتنه های دشمنان در دوران مختلف عبور کنیم.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)افزود: سپاه در تمام عرصه های مختلف از جمله سازندگی، دفاعی و امنیتی، مباحث فرهنگی و اجتماعی ایفای نقش کرده است و برنامه های متنوعی در این عرصه ها برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه سپاه به عنوان بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی است گفت: سپاه توانست از درون مردم رشد کند و با سازماندهی نیروهای بسیجی در روزهای جنگ تحمیلی و بعد از آن در فتنه های دشمنان نقش اثر گذاری در طول تاریخ داشته باشد.

مهدوی نژاد افزود: امروز سپاه روز به روز بالنده تر می شود و به ماموریت های خود در حیطه های مختلف ادامه می دهد و توانسته است در پروژه های سنگین و پیچیده برای این کشور خدمت رسانی کند.

وی، برگزاری کاروان های راهیان نور با حضور 18 هزار نفر، برگزاری حلقه های معرفتی شجره طیبه، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، نمایشگاه یاد یاران، اعزام اقشار مردم به اردوهای جهادی، ایجاد کارگاه های اقتصادی و تولیدی در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، اجرای طرح های سازندگی استان، اجرای برنامه های تربیتی و بصیرت افزایی در پایگاه های بسیج، برگزاری رزمایش اقتدار نیروهای سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)، تامین امنیت استان و مسوولان کشوری را از مهم ترین برنامه اجرا شده توسط سپاه دانست.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) از برگزاری رزمایش اقتدار نیروهای سپاه توسط گردان ها گفت: این رزمایش توسط بانوان و آقایان سپاه در روز دهم و یازدهم اردیبهشت ماه در قم برگزار می شود.

آدرس کوتاه :