جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

تیم ملی کاراته به ۲ اردوی برون‌مرزی اعزام می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم ملی کاراته به ۲ اردوی برون‌مرزی اعزام می‌شود


سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان با بیان اینکه اردوی نهایی تیم ملی کاراته در گیلان برگزار می‌شود، گفت: تیم ملی کاراته به ۲ اردوی برون‌مرزی اعزام می‌شود.

دباغیان خبر داد؛

غلامرضا دباغیان صبح جمعه در حاشیه تمرین تیم ملی کاراته بزرگسالان در خانه کاراته استان قم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اردو، دومین اردوی تیم ملی از زمان حضور من به عنوان سرمربی تیم ملی است و با توجه به از دست دادن زمان تمرینات عمومی، فرصت کمی برای آماده‌سازی ایده آل در اختیار داریم و باید از این زمان استفاده کنیم.

وی افزود: پس از برگزاری مسابقات انتخابی درون اردویی، یونس نوروزی و حسین سمندر به ترکیب تیم اضافه شده‌اند البته ترکیب اوزان کومیته انفرادی ما پیش از این مشخص شده بود و انتخاب سمندر و نوروزی نیز از میان ۶ کاراته کا صورت گرفت.

سرمربی تیم ملی کاراته بزرگسالان گفت: ۹۹ درصد ترکیب تیم ملی مشخص و حضور کاراته کاهایی چون سعید احمدی، ذبیح‌الله پورشیب، ایمان سنچولی و بهمن عسگری در فهرست نهایی قطعی شده اما در مورد سایر نفرات، ممکن است در آینده تغییراتی در برخی از اوزان اعمال شود و وضعیت نفراتی که در انتخابی موفق بوده‌اند نیز کماکان تحت بررسی خواهد بود.

دباغیان بیان داشت: از فدراسیون کاراته درخواست کرده‌ایم که ترتیب حضور تیم ملی در ۲ تورنمنت بین المللی معتبر و با کیفیت داده شود به طوری که عیار تیم ملی در برابر حریفانی که توانایی مقابله با تیم ما را داشته باشند مشخص شود.

وی عنوان کرد: با توجه به محدودیت زمانی درخواست کرده‌ایم که اردوی کنونی که قرار بوده روز یکشنبه به پایان برسد تمدید شود و در آینده نیز چند مرحله اردو در قم خواهیم داشت و اردوی نهایی تیم ملی را در گیلان برگزار خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی کاراته بزرگسالان افزود: ۱۲ شهریور مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن آغاز می‌شود و نیاز به برگزاری چند اردوی فشرده داریم تا به مرز آمادگی صد درصد برسیم و با توجه به زمان باقی‌مانده، باید از فرصت استفاده کنیم تا تیم در شرایط بهتری قرار گیرد.

آدرس کوتاه :