جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تیم مهرپویا در صدر جدول مسابقات لیگ شطرنج باشگاه های قم قرار گرفت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم مهرپویا در صدر جدول مسابقات لیگ شطرنج باشگاه های قم قرار گرفت


دور سوم مسابقات لیگ شطرنج باشگاه های استان قم، جمعه شب برگزار شد و در پایان این دور تیم ˈچوب سفیر مهر پویاˈ در صدر جدول قرار گرفت.

لیگ استانی قم؛

دور سوم این مسابقات در سالن هیات شطرنج قم برگزار شد و در مسابقات برگزار شده تیم چوب سفید مهر پویا با نتیجه چهار بر صفر بر تیم پیشکسوتان غلبه کرد.

در دو دیدار دیگر نیز تیم مدرسه شطرنج بزرگمهر با نتیجه سه بر یک مقابل شهرداری قم پیروز شد و تیم ارکان پایه بتن با نتیجه 2.5 بر 1.5 موفق به شکست تیم نیرو موتور شد.

در جدول رده بندی این مسابقات و تا پایان دور سوم تیم چوب سفیر مهر پویا با 10 امتیاز صدر نشین است و تیم های ارکان پایه بتن با 8.5 و نیرو موتور با 7.5 امتیاز دوم و سوم هستند.

سرداور این مسابقات در حاشیه برگزاری آن به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات با شرکت شش تیم مدرسه شطرنج بزرگمهر، پیشکسوتان، شهرداری قم، ارکان پایه بتن، شرکت نیرو موتور و شرکت چوب سفید مهرپویا برگزار می شود.

ˈمحمد رضا لاجوردیˈ افزود: هر تیم در این مسابقات متشکل ازپنج بازیکن است که چهار بازیکن اصلی و یک بازیکن ذخیره را شامل می شود.

وی بیان داشت: بازی های لیگ شطرنج باشگاه های قم به صورت دوره ای و در 12 دور برگزار می شود و در پایان روز 21 اسفند ماه تیم های برتر شناخته خواهند شد.

آدرس کوتاه :