جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تیم هندبال صبای قم نیاز به تقویت دارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم هندبال صبای قم نیاز به تقویت دارد


سرمربی تیم هندبال صبای قم با بیان اینکه باشگاه صبا برای پرداخت مطالبات تیم هندبال تا پایان سال قول‌هایی داده است، گفت:تیم هندبال صبا نیاز به تقویت دارد.

صفوی خبر داد؛

امیرحسین صفوی پس از پایان دیدار تیم‌های صبای قم و گهرزمین تهران در هفته سیزدهم لیگ بر‌تر هندبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: آنچه امروز از تیم هندبال صبا دیدید بضاعت واقعی و فعلی تیم هندبال صبا است البته به بازیکنان جوان خود و توانایی‌های آن‌ها احترام می‌گذاریم اما پیش از این هم گفته‌ام که تیم ما از نظر فنی باید تقویت شود.

وی افزود: می‌دانیم که با توجه به شرایط فعلی باید به بازیکنان جوان خود تکیه کنیم و در بازی امروز، بازیکنان ما هر چه در چنته داشتند به نمایش گذاشتند و با وجودی که تیم حریف از نظر فنی از ما بهتر بود بازیکنان ما مقابل گهرزمین سنگ تمام گذاشتند و هر چه توانستند انجام دادند و از بازی آن‌ها راضی هستم.

سرمربی تیم هندبال صبای قم گفت: در جریان بازی چند موقعیت خوب تک به تک را از دست دادیم اما تیم گهر زمین تهران از همه موقعیت‌های گلزنی خود به خوبی بهره ببرد و حاصل آن برتری آن‌ها با اختلاف ۵ پوئن برابر ما بود.

صفوی در مورد نحوه قضاوت داوران مسابقه در بازی برابر گهر زمین بیان داشت: داوری در بازی امروز مشکل خاصی نداشت و شاید چند اشتباه در تصمیم گیری‌ها رخ داد اما این اشتباهات در نتیجه بازی و تعیین تیم برنده، بی‌تاثیر بود.

وی عنوان کرد: جلسه‌ای با مدیر باشگاه صبا برگزار شده و قول‌هایی داده شده است که تا پایان سال رقمی از قراردادهای بازیکنان صبا به آن‌ها پرداخت شود در حالی که بازیکنان تیم صبای قم تاکنون هیچ رقمی از قراردادهای خود را دریافت نکرده‌اند.

سرمربی تیم هندبال صبای قم تصریح کرد: امیدواریم مسئولان صبای قم به قول‌های خود عمل کنند و اگر بتوانیم شرایط بهتری برای تیم ایجاد کنیم و در نیم فصل دوم بازیکنان مطرح و با تجربه به تیم اضافه کنیم امید برای بقا در لیگ بر‌تر وجود دارد.

آدرس کوتاه :