رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

تیم والیبال قم از صعود به مرحله نهایی مسابقات نوجوانان کشور بازماند‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم والیبال قم از صعود به مرحله نهایی مسابقات نوجوانان کشور بازماند‌


نایب‌رئیس هیئت والیبال قم گفت: تیم والیبال قم با تحمل ۵ شکست پی‌درپی از صعود به مرحله نهایی مسابقات نوجوانان کشور بازماند.

نایب‌رئیس هیئت والیبال قم

نسرین رامین اظهار داشت: پرونده دور گروهی مسابقات والیبال نوجوانان کشور در شرایطی بسته شد که والیبالیست‌های قمی نتوانستند در این مسابقات به موفقیتی برسند و از صعود به مرحله نهایی بازماندند.

وی افزود: تیم والیبال قم در مسابقات لیگ والیبال نوجوانان کشور که در قالب 2 گروه برگزار شد در هر 5 بازی خود برابر حریفان مغلوب شدند و با کسب 2 امتیاز به کار خود در این مسابقات پایان دادند.

نایب‌رئیس هیئت والیبال قم گفت: تیم والیبال قم در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف میزبان مسابقات، تیم زنجان رفت و در روزی که توانایی کسب تنها پیروزی خود در این مسابقات را داشت در ست پنجم، بازی را به حریف واگذار کرد و 3 بر 2 بازنده این مسابقه شد.

رامین بیان کرد: والیبالیست‌های قمی در دیدار برابر تیم استان البرز نیز در ست پنجم بازی را به حریف واگذار کرده بودند و به لطف کسب یک امتیاز از به دست آوردن 2 ست در بازی با تیم‌های البرز و زنجان، با 2 امتیاز در انتهای جدول مرحله گروهی قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: حذف تیم والیبال نوجوانان قم از این مسابقات، پیش از دیدارهای روز پایانی مسجل شده بود و نماینده قم در این مسابقه انگیزه چندانی نداشت و در نهایت نیز تیم‌های خراسان رضوی و فارس از گروهی که تیم قم در آن قرار داشت راهی مرحله دوم شدند.

نایب‌رئیس هیئت والیبال قم تصریح کرد: والیبالیست‌های قمی در این مسابقات کار خود را با شکست 3 بر یک برابر خراسان رضوی آغاز کردند و در دومین مسابقه نیز با همین نتیجه مسابقه را به تیم استان اردبیل واگذار کردند.

رامین خاطرنشان کرد: شکست 3 بر 2 برابر البرز، 3 بر یک برابر فارس و سرانجام 3 بر 2 برابر البرز سایر نتایج تیم والیبال نوجوانان پسر قم در مسابقات قهرمانی کشور بود.

آدرس کوتاه :