جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تیم ووشوی بانوان قم برای حضور در لیگ بر‌تر فاقد حامی مالی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم ووشوی بانوان قم برای حضور در لیگ بر‌تر فاقد حامی مالی است


نایب رئیس هیئت ووشوی قم با بیان این که تیم ووشوی بانوان قم ۲۲ مهر به مسابقات ووشوی بسیج کشور اعزام می‌شود گفت: تیم ووشوی بانوان قم برای حضور در لیگ بر‌تر فاقد حامی مالی است.

نایب رئیس هیئت ووشوی قم

مریم منصوریان، تیم ووشوی بانوان قم امسال برای دومین سال متوالی در لیگ بر‌تر ووشوی بانوان کشور حضور دارد و پس از حضور موفق در فصل گذشته به دنبال کسب نتایجی بهتر است.

وی افزود: برای حضور در این مسابقات به صورت رسمی ثبت‌نام کرده‌ایم و نامه اعلام آمادگی را به فدراسیون ووشو ارائه کرده‌ایم اما در زمینه مالی مشکلاتی داریم.

نایب رئیس هیئت ووشوی قم گفت: تیم ووشوی بانوان قم برای حضور در لیگ بر‌تر فاقد حامی مالی است در حالی که تمامی تیم‌های حاضر در لیگ بر‌تر با قراردادهای مالی و بودجه‌های قابل توجه در این مسابقات حاضر هستند.

منصوریان بیان کرد: فصل گذشته و پس از پایان لیگ بر‌تر، مقرر شد ویونا اسپورت حمایت از تیم لیگ برتری ووشوی قم را بر عهده بگیرد اما در حال حاضر در فاصله کمی که تا آغاز لیگ بر‌تر داریم هنوز وضعیت حامی مالی مشخص نیست.

وی عنوان کرد: ووشوکاران قمی سال گذشته در شرایطی که برای نخستین بار حضور در لیگ بر‌تر را تجربه می‌کردند موفق شدند در رده چهارم جدول لیگ بر‌تر قرار بگیرند و حضور خوب تیم قم در این مسابقات، سایر تیم‌های مدعی را شگفت زده کرد.

نایب رئیس هیئت ووشوی قم تصریح کرد: در حال حاضر هیئت ووشوی قم مشغول رایزنی برای جذب اسپانسر است و امیدواریم مشکل حامی مالی این تیم رفع شود تا بتوانیم با حداکثر توان در لیگ حاضر باشیم.

منصوریان خاطرنشان کرد: تیم ووشوی بانوان قم 22 مهر به مسابقات ووشوی بانوان بسیج کشور به میزبانی سمنان اعزام می‌شود و به دنبال کسب موفقیت‌های بیشتر است./فارس

آدرس کوتاه :