جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

تیم ووشوی بانوان قم حامی مالی ندارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم ووشوی بانوان قم حامی مالی ندارد


دبیر هیئت ووشوی استان قم گفت: تیم ووشوی بانوان قم برای حضور در لیگ بر‌تر حامی مالی ندارد و به دنبال جذب اسپانسر برای این تیم هستیم.

برای حضور در لیگ بر‌تر؛

محمدهادی رشیدی ، ووشوی قم امسال حداقل ۲ تیم در لیگ‌های معتبر کشور دارد که یکی از تیم‌های در لیگ ووشوی جوانان کشور در بخش مردان و دیگر تیم ما در لیگ بر‌تر ووشوی بزرگسالان کشور در بخش بانوان شرکت می‌کند.

وی افزود: تیم ووشوی بانوان قم سال گذشته پس از پایان مسابقات، صاحب اسپانسر شد و همین مسئله بخش عمده‌ای از نگرانی ما را رفع کرد اما در ادامه، حامی مالی از پشتیبانی از تیم ووشوی بانوان انصراف داد تا نگرانی بابت تامین هزینه‌های تیم لیگ برتری از سر گرفته شود.

دبیر هیئت ووشوی استان قم گفت: تیم ووشوی بانوان قم در حالی امسال برای دومین سال پی در پی در لیگ بر‌تر حاضر است که برای حضور در لیگ بر‌تر حامی مالی ندارد و به دنبال جذب اسپانسر برای این تیم هستیم و در این زمینه پیشرفت‌هایی داشته‌ایم.

رشیدی بیان داشت: بر اساس رایزنی‌های ریاست هیئت ووشوی استان قم با فدراسیون در نظر داریم مسابقات انتخابی تیم ملی را در قم برگزار کنیم و در صورتی که به این هدف برسیم شرایط خوبی برای جذب اسپانسر به سوی ووشو مهیا می‌شود.

وی عنوان کرد: قم تاکنون میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی نشده است و در صورت تحقق این هدف، شرایط جدیدی بر ووشوی قم حاکم می‌شود و در بخش اسپانسرینگ نیز می‌توانیم مشکل مالی تیم‌های جوانان و بانوان را حل کنیم.

دبیر هیئت ووشوی استان قم تصریح کرد: بانوان ووشوکار قمی سال گذشته در حالی که با تیمی کاملا بی‌تجربه وارد لیگ شده بودند موفق شدند مقام چهارم لیگ را به دست آورند و عملکردی فرا‌تر از حد انتظار را به نمایش گذاشتند.

رشیدی افزود: ووشوکاران بانوی قمی پیش از این در مسابقات قهرمانی کشور موفق شدند در ۲ رده سنی نوجوانان و بزرگسالان ۲ مدال طلا کسب کنند و علاوه بر این ۲ مدال، ۸ مدال دیگر اعم از ۴ نقره و ۴ برنز را به دست آوردند./مهر

آدرس کوتاه :