رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تیم ژیمناستیک دختران قم قهرمان کشور شد. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت ژیمناستیک قم گفت: تیم ژیمناستیک دختران قم با کسب ۲۴ مدال رنگارنگ در رده‌های سنی پایه قهرمان کشور شد.

رئیس هیئت ژیمناستیک قم:

غلامرضا ملکی ، تیم ژیمناستیک دختران قم موفق شد مقام نخست مسابقات رده‌های سنی پایه کشور را کسب کند و ژیمناسیتک قم را به افتخار جدیدی برساند.

وی افزود: این موفقیت برای نخستین بار است که در تاریخ ژیمناستیک قم به دست می‌آید و حاصل تلاش‌های بی‌وقفه و خستگی ناپذیر مربیان و ورزشکاران دختر ژیمناستیک قم در چند سال اخیر است.

رئیس هیئت ژیمناستیک قم گفت: به لطف این تلاش‌ها، 24 مدال برای ژیمناستیک قم در مسابقات کشوری به دست آمدکه در رده سنی سنی 11 و 12 سال، آناهیتا همتی به تنهایی 2 مدال طلا و 2 نقره را به دست آورد تا نوید تولد ستاره جدیدی در این رشته را بدهد.

ملکی بیان کرد: پانیذ رضا‌زاده و مهشید یاوری دیگر ستارگان ژیمناستیک قم در این رده سنی بودند که هر یک به تنهایی 3 مدال شامل یک طلا، یک نقره و یک برنز در مواد مختلف کسب کردند و عسل شاملو، عسل عباسی، حدیثه ذلقی، ملیکا غریبی، مبینا پارساوند و مبینا اسکندرزاده دیگر طلایی‌های تیم ژیمناستیک دختران قم بودند و ارشیدا شهریاری برنز گرفت.

وی عنوان کرد: در رده سنی 8 و 9 سال، تیم 7 نفره ژیمناستیک استان قم موفق به کسب 2 مدال نقره و 2 مدال برنز شد به طوری که مهناز جوکار و زینب کدیور از قم صاحب نشان نقره شدند و ستایش توکلی و آیدا داوودآبادی مدال برنز را کسب کردند ضمن اینکه مهسا مولایی، یلدا باقریان و هلیا افراز نیز با وجود عدم کسب مدال تلاش قابل ستایشی داشتند.

رئیس هیئت ژیمناستیک قم تصریح کرد: در رده سنی دختران 6 و 7 سال نیز، در بخش تیمی، تیم ژیمناستیک قم مقام چهارم کشور را کسب کرد و در بخش انفرادی موازنه، آدرینا ابراهیمی از قم صاحب نشان برنز کشور شد و صبا صابری، بهار یکتا، ثنا ولی بیگی، ثمین صف شکن، هانیه روحی، زهرا دهقانی، محدثه ایرانی و نرگس توانایی سایر نفرات این تیم بودند.

ملکی خاطرنشان کرد: در رده سنی 12 تا 15 سال نیز تیم ژیمناسیک قم توسط آریانا شهریاری به مقام چهارم رسید و تیم ژیمناستیک قم با 24 مدال از جمله 14 طلا با کسب عنوان قهرمانی کشور به کار خود در این پیکار‌ها پایان داد ضمن اینکه بتول السادات رفیعی سرمربی این تیم بود و فهیمه امیدیان و نسرین چشم وهام کمک‌های وی بودند./تسنیم

آدرس کوتاه :