رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

تیم کاراته شهید زین الدین قم، فینالیست مسابقات کاتای کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم کاراته شهید زین الدین قم، فینالیست مسابقات کاتای کشور شد


قم - تیم کاراته شهید زین الدین قم با برتری بر نماینده گلستان، فینالیست مسابقات کاتای نونهالان کشور شد.

با برتری بر نماینده گلستان؛

رقابت‌های کاراته نونهالان کشور در دو بخش کومیته و کاتا عصر پنج‌شنبه در قم برگزار شد و تیم شهید زین الدین قم در بخش کاتا فینالیست شد.

کاراته کاهای تیم شهید زین الدین قم در دور نیمه نهایی این پیکار‌ها به مصاف نماینده استان گلستان رفتند و با پیروزی برابر این تیم راهی دیدار فینال شدند تا کاراته قم را در آستانه کسب افتخار جدیدی قرار دهند.

در دیگر مسابقه مرحله نیمه پایانی تیم ارژن شیراز به مصاف نماینده استان گیلان رفت و موفق شد با شکست ۱۰ بر صفر این تیم حریف تیم شهید زین الدین قم در مسابقه نهایی شود.

در دیدار نیمه نهایی، تیم  کاتای نونهالان شهید زین الدین قم به مصاف تیم کاتای هیئت کاراته گرگان رفت و موفق شد با حساب ۷ بر ۳ حریف خود را شکست دهد و راهی فینال شود تا به یک قدمی کسب جام قهرمانی برسد.

بدین ترتیب شهید زین الدین قم در مسابقه نهایی برابر تیم لبنیات ارژن شیراز قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این تیم صاحب عنوان قهرمانی این مسابقات می‌شود.

تیم شهید زین الدین قم پس از کسب عنوان نخست مرحله گروهی در دور دوم در جدول گروه ۲ با تیم‌های شهید کبکانیان تهران، آوای رزم تهران و چای رفاه گیلان همگروه بود و به همراه نماینده گیلان به نیمه نهایی رسید.

سید مجید وکیلی، حسین خدری، محمد بادبرین و امیرحسین تجری نفرات تیم کاتای شهید زین الدین را تشکیل دادند و مربیگری این تیم بر عهده علی سلطانی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
 

آدرس کوتاه :