جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

تیم کبدی مردان قم از صعود به لیگ برتر بازماند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم کبدی مردان قم از صعود به لیگ برتر بازماند


تیم کبدی مردان قم با شکست در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کبدی قهرمانی کشور از صعود به لیگ برتر بازماند.

برابر حریف خوزستانی؛

مسابقات کبدی قهرمانی کشور با حذف نمایندگان قم از این مسابقات پیگیری شد تا تیم کبدی مردان قم پس از پیروزی بر سمنان نتواند به روند موفقیت‌های خود ادامه دهد.

تیم کبدی قم در شرایطی در مسابقه‌ای خانگی برابر تیم اندیمشک قرار گرفت که پیروزی تیم کبدی استان قم برابر حریف خوزستانی به معنای صدور جواز صعود تیم کبدی قم به لیگ بر‌تر کبدی کشور بود.

در این مسابقه دو تیم در یک بازی نفس گیر و نزدیک با هم رقابت کردند و سرنوشت نهایی این مسابقه سراسر جذابیت، پیروزی ۳۶ بر ۳۱ اندیمشک بر قم و حذف قم از گردونه این رقابت‌ها بود.

کبدی کاران قمی در شرایطی از این مسابقات خداحافظی کردند که به نظر می‌رسد عامل تجربه می‌توانست زمینه ساز صعود قمی‌ها به لیگ بر‌تر باشد اما این تیم برای رسیدن به هدف خود باید یک سال دیگر منتظر بماند.

کبدی کاران قمی که در نخستین مسابقه خود در دور گروهی در یک بازی دشوار با حساب ۵۰ بر ۳۶ برابر قزوین مغلوب شده بودند به مصاف سمنان رفتند و این تیم را شکست دادند تا به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شوند.

در این مسابقه، تیم کبدی قم موفق شد ۴۷ بر ۳۱ برابر حریف خود به پیروزی رسیده و پس از تیم قزوین راهی پلی آف شود اما شکست قم در این مرحله پایان کار این تیم بود.

آدرس کوتاه :