جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تیم کشتی قم تنها تیم بدون اسپانسر لیگ بر‌تر است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم کشتی قم تنها تیم بدون اسپانسر لیگ بر‌تر است


دبیر هیئت کشتی استان قم با بیان اینکه میدان دادن به فرنگی کاران جوان آینده کشتی قم را تضمین می‌کند گفت: تیم کشتی قم تنها تیم بدون اسپانسر لیگ بر‌تر است.

در مرحله نخست؛

احمد رضایی درباره حضور تیم کشتی فرنگی قم در دور آغازین لیگ بر‌تر کشتی فرنگی اظهار داشت: شرایط تیم کشتی قم در این مسابقات دارای تفاوت‌های اساسی با سایر تیم‌ها است به طوری که در تیم‌های دیگر حاضر در لیگ بر‌تر، کشتی گیران غیر بومی وجود دارند و هزینه زیادی از سوی این تیم‌ها برای کسب نتیجه، صورت گرفته است.

وی افزود: تیم کشتی قم تنها تیم بدون اسپانسر لیگ بر‌تر است اما ما در برابر حریفانی قرار می‌گیریم که از پشتیبانی مالی قابل توجهی برخوردار هستند در ورزش حرفه‌ای، حمایت مالی و بودجه حضور در مسابقات نقش مهمی در موفقیت یک تیم دارد.

دبیر هیئت کشتی قم گفت: در این مسابقات حتی یک کشتی گیر غیر بومی هم نداریم و همه نفرات ما از قم در این مسابقات حضور دارند و بهادادن به فرنگی کاران جوان آینده کشتی قم را تضمین می‌کند.

رضایی بیان داشت: شکست در برابر تیم‌های پیام نور و فنی مهندسی اندیمشک به نوعی قابل پیش بینی بود اما چیزی از ارزش‌های کشتی گیران قمی کم نمی‌کند و ما می‌توانیم در مراحل بعدی مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد:، تورنمنت کشتی محمود آتالای و یاشار ارکان در رده سنی نوجوانان، روزهای ۶ تا ۱۱ خردادماه در شهر ازمیر ترکیه برگزار می‌شود و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان اسامی نفرات اعزامی به این رقابت‌ها را اعلام کرد و بر این اساس مهدی قربانی از قم هم در این مسابقات حضور می‌یابد.

دبیر هیئت کشتی استان قم افزود: در وزن ۴۲ کیلوگرم امید آرامی به همراه مهدی قربانی از قم ملی پوشان کشتی کشورمان را در تورنمنت ترکیه تشکیل می‌دهند.

آدرس کوتاه :