رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

تیم کشتی قم تنها تیم بدون اسپانسر لیگ بر‌تر است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


دبیر هیئت کشتی استان قم با بیان اینکه میدان دادن به فرنگی کاران جوان آینده کشتی قم را تضمین می‌کند گفت: تیم کشتی قم تنها تیم بدون اسپانسر لیگ بر‌تر است.

در مرحله نخست؛

احمد رضایی درباره حضور تیم کشتی فرنگی قم در دور آغازین لیگ بر‌تر کشتی فرنگی اظهار داشت: شرایط تیم کشتی قم در این مسابقات دارای تفاوت‌های اساسی با سایر تیم‌ها است به طوری که در تیم‌های دیگر حاضر در لیگ بر‌تر، کشتی گیران غیر بومی وجود دارند و هزینه زیادی از سوی این تیم‌ها برای کسب نتیجه، صورت گرفته است.

وی افزود: تیم کشتی قم تنها تیم بدون اسپانسر لیگ بر‌تر است اما ما در برابر حریفانی قرار می‌گیریم که از پشتیبانی مالی قابل توجهی برخوردار هستند در ورزش حرفه‌ای، حمایت مالی و بودجه حضور در مسابقات نقش مهمی در موفقیت یک تیم دارد.

دبیر هیئت کشتی قم گفت: در این مسابقات حتی یک کشتی گیر غیر بومی هم نداریم و همه نفرات ما از قم در این مسابقات حضور دارند و بهادادن به فرنگی کاران جوان آینده کشتی قم را تضمین می‌کند.

رضایی بیان داشت: شکست در برابر تیم‌های پیام نور و فنی مهندسی اندیمشک به نوعی قابل پیش بینی بود اما چیزی از ارزش‌های کشتی گیران قمی کم نمی‌کند و ما می‌توانیم در مراحل بعدی مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد:، تورنمنت کشتی محمود آتالای و یاشار ارکان در رده سنی نوجوانان، روزهای ۶ تا ۱۱ خردادماه در شهر ازمیر ترکیه برگزار می‌شود و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان اسامی نفرات اعزامی به این رقابت‌ها را اعلام کرد و بر این اساس مهدی قربانی از قم هم در این مسابقات حضور می‌یابد.

دبیر هیئت کشتی استان قم افزود: در وزن ۴۲ کیلوگرم امید آرامی به همراه مهدی قربانی از قم ملی پوشان کشتی کشورمان را در تورنمنت ترکیه تشکیل می‌دهند.

آدرس کوتاه :