جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

ثبت‌نام مبلغان در سامانه سمتا برای اعزام ویژه سالروز پیروزی انقلاب - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ثبت‌نام مبلغان در سامانه سمتا برای اعزام ویژه سالروز پیروزی انقلاب


مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از ثبت‌نام مبلغان در سامانه سمتا برای اعزام ویژه سالروز پیروزی انقلاب از 11 بهمن امسال خبر داد.

موسوی خبر داد؛

حجت‌الاسلام غلام عباس موسوی با گرامی داشت ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار کرد: این انقلاب توانسته است در این سال‌ها طوفان‌ها و بحران‌های فراوانی را پشت سر گذارد و مدل حکومت اسلامی بر مبنای ولایت فقیه را طراحی و پیاده‌سازی کند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگ و موثری را در حوزه‌های مختلف اعم از سیاسی، دفاعی، انقلابی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی داشته است و خدمات فراوانی در پرتو نظام اسلامی به مناطق محروم ارائه شده است.

مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ملجا و پناهگاه ملت‌های مظلوم در سراسر دنیا است گفت: این انقلاب به برکت خون شهدا توانسته است، ظرفیتی برای ابلاغ و ترویج معارف الهی و دینی در جهان ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برای پربار کردن جشن‌های دهه فجر، ترویج معارف اسلامی، تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی، تبیین دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان و غرب‌شناسی و دشمن‌شناسی اقدام به اعزام مبلغ به مناسبت دهه فجر می‌کند.

وی از ثبت‌نام متقاضیان در سامانه سمتا از 11 بهمن امسال خبر داد و افزود: بیش از 200 نفر مبلغ و مبلغه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از 18 تا 22 بهمن امسال به سراسر کشور اعزام می‌شوند.

موسوی خاطرنشان کرد: این مبلغان در بین مردم حضور پیدا می‌کنند و حضور مبلغان بر شکوه و عظمت جشن‌های دهه فجر خواهد افزود و زمینه آشنایی و افزایش آگاهی مردم با دستاوردهای نظام را فراهم می‌کند.

وی عنوان کرد: مبلغان مباحث مهمی مانند ولایت فقیه و دشمن‌شناسی را مطرح می‌کنند و علاوه بر برگزاری تبلیغ سنتی مانند برگزاری نماز جماعت، سخنرانی و جلسات وعظ و خطابه، در مدارس نیز برنامه‌هایی برگزار می‌کنند.

مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به برنامه‌های دیگر مبلغان به مناسبت دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: برگزاری گفتمان انقلاب اسلامی، جلسات پرسش و پاسخ، دعوت مردم به وحدت و راهپیمایی با شکوه و دشمن‌شکن 22 بهمن از جمله برنامه‌های مبلغان است.

آدرس کوتاه :