رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

ثبت یک پیروزی و ۳ شکست در کارنامه کاتاروهای قم در لیگ بانوان کشور‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرپرست هیئت کاراته قم از ثبت یک پیروزی و ۳ شکست در کارنامه کاتاروهای قم در لیگ بانوان کشور خبر داد.

سرپرست هیئت کاراته قم

علیرضا برخورداری ظهار داشت: کاراته کاهای قمی در مسابقات کاتای قهرمانی کشور در بخش نونهالان و جوانه‌ها با یک پیروزی و 3 شکست مسابقات خود را آغاز کردند.

وی افزود: تیم کاراته پارسیس قم که نماینده قم در لیگ‌های پایه کاراته دختران کشور است مسابقات خود را در بخش کاتا آغاز کرد و در بخش نونهالان در 2 مسابقه برابر تیم‌های تهرانی آوای اوج و آریا مغلوب شد.

سرپرست هیئت کاراته قم گفت: تیم پارسیس قم در نخستین مسابقه خود در لیگ کاتای نونهالان کشور 10بر صفر برابر آوای اوج مغلوب شد و سپس در دومین مسابقه در برابر آریا با همین نتیجه شکست خورد و در سومین مسابقه به دیدار فولاد خوزستان می‌رود.

برخورداری بیان کرد: در مسابقات کاتای جوانه‌ها نیز، تیم پارسیس قم ابتدا در برابر باشگاه جوانه کرج 10 بر صفر بازنده شد اما در دومین مسابقه با همین نتیجه برابر هیئت کاراته نهاوند به برتری رسید و در رده دوم جدول قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در ترکیب تیم کاتای نونهالان پارسیس قم هدیه موسوی، آمنه رضایی، نرگس فدایی، ثنا عطایی، سارا عطایی، سمیرا صفا و رقیه اکبر‌زاده حضور دارند و محدثه حسینی، محدثه نجاتی و فاطمه بنی فاطمه نیز کاتاروهای قمی در لیگ جوانه‌ها هستند.

سرپرست هیئت کاراته قم تصریح کرد: آررزو شریفی مسئولیت فنی تیم کاتای پارسیس قم را بر عهده دارد و مربی تیم کومیته پارسیس قم در تمامی رده‌ها، محدثه اخویان است.

برخورداری خاطرنشان کرد: پارسیس پیش از این در لیگ کومیته جوانه‌های کاراته کشور در بخش دختران 4 مسابقه انجام داده بود و به 2 پیروزی و 2 شکست دست یافته بود.

آدرس کوتاه :