جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

جامعه داوران فوتبال هنوز لباس واحد ندارند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جامعه داوران فوتبال هنوز لباس واحد ندارند


داور قمی لیگ برتر فوتبال گفت: هفته ششم لیگ برتر آغاز شده است و داوران لیگ هنور لباس واحدی ندارند و این نشان می‌دهد داوران فوتبال در سطح کشور با کمبود امکانات سخت‌افزاری روبرو هستند.

داور قمی لیگ برتر فوتبال:

علی صفایی در نشست خبری آئین رونمایی از لباس داوران فوتبال استان قم که یکشنبه‌شب برگزار شد حمایت از داوران فوتبال استان قم را اتفاق فرخنده‌ای بیان کرد و‌ گفت: این کار نگاه عادلانه‌،‌ منصفانه و مهربان‌تر نسبت به قشر داوران در جامعه ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر جو سنگینی علیه داوران فوتبال وجود دارد اظهار کرد: این برنامه‌ها را باید به فال نیک گرفت چرا که می‌تواند استارتی برای شروع حمایت از داوران و نگاه مثبت به آنها در سطح کشور باشد.

داور قمی لیگ برتر فوتبال از نبود لباس مناسب برای داوران طی چهار سال گذشته در کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: با حمایت شرکت ساختمانی نقش برتر 80 پک لباس شامل 4 پیراهن، 4 شورت و ساق ورزشی برای داوران فوتبال سطح استان تهیه شده است که در مراسم رونمایی از لباس داوران برابر با دهم شهریورماه به آنها هدیه داده خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه هفته ششم لیگ برتر آغاز شده است و داوران لیگ هنوز لباس واحدی ندارند، گفت: در حال حاضر 40 داور فعال در زمینه فوتبال، 25 داور فوتسال و 5 داور فوتسال بانوان در سطح استان فعالیت دارند که لباس‌ها بین آنها توزیع خواهد شد. / فارس

آدرس کوتاه :