جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

جایگاه‌های CNG اورهال می‌شوند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جایگاه‌های CNG اورهال می‌شوند


سرپرست سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اورهال کردن جایگاه‌های سی ان جی زیرپوشش این سازمان خبرداد.

سرپرست سازمان میادین میووه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم:

 به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمد صادقی بیان کرد: سازمان میادین در نظر دارد برای خدمت رسانی هر چه بهتر به همشهریان و زائران کریمه اهل‌بیت(س)، در امر سوخت رسانی سی ان جی تا پایان ماه مبارک رمضان تجهیزاتی که نیاز به تعمیرات اساسی دارند را اورهال کند.

وی اظهار کرد: با توجه به متفاوت بودن برندهای تجهیزات جایگاه‌های زیرپوشش سازمان و نظر به اینکه هر برند از دستگاه‌ها دستورالعمل مخصوص به خود را دارد و با عنایت به ساعات کارکرد هر یک از کمپرسورها طبق دستورالعمل آن برند باید بعضی از قطعات چک شوند و بعضی نیز نیاز به تعویض قطعه خواهند داشت که این امر مستلزم باز شدن دستگاه است بنا بر این سازمان در نظر دارد قبل از اتمام ماه مبارک رمضان و شروع شدن مسافرت‌های تابستانی نسبت به تعمیرات پیشگیرانه اقدام کند.

صادقی افزود: برای انجام تعمیرات از شرکتی که دارای مجوز تعمیر و نگهداشت از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران دارد استفاده می‌شود و تمام این موارد در راستای ارتقاء اصول ایمنی و حفاظت از همشهریان و زائران شهر کریمه اهل‌بیت (س) است.

// فارس

آدرس کوتاه :