جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

جدال آرش قم با مس کرمان در آغاز مرحله نهایی فوتسال کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جدال آرش قم با مس کرمان در آغاز مرحله نهایی فوتسال کشور


تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم در گام نخست از بازی‌های مرحله نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور به مصاف تیم مس کرمان می‌رود.

در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان قم انجام می‌شود

 

 مس کرمان بعد از اینکه هفته گذشته توانست در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم تیم فوتسال آنا بتن قم را با کسب یک تساوی و مجموع 9 بر 8 در مجموع دیدارهای رفت و برگشت حذف کند، حالا در گام نخست از مرحله نهایی در قم به میهمانی تیم آرش نوین‌ایرانیان قم می‌آید.

جدال آرش نوین‌ایرانیان قم با مس کرمان در آغاز بازی‌های دور رفت از مرحله نهایی رقابت‌های لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور قطعا مسابقه‌ای جذاب، تماشایی و پر حاشیه خواهد بود و یقینا تماشاگران زیادی از این بازی استقبال می‌کنند تا شاهد و نظاره‌گر بازی انتقامی آرش نوین‌ایرانیان قم برابر رقیب کرمانی باشند.

فوتسال‌دوستان قمی در این بازی از تیم آرش نوین‌ایرانیان قم انتظار دارند که با ارائه یک بازی کاملا هجومی، شکست آنا بتن قم در مرحله حذفی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیم فوتسال سرمایه‌گذاری مس کرمان را با تمام توان تلافی کند.

بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تیم آرش نوین‌ایرانیان قم برای کسب مجوز صعود به رقابت‌های فصل آینده لیگ دسته اول فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور، کار خود در مرحله نهایی بازی‌های لیگ دسته دوم را از اول شهریور آغاز خواهد کرد.

با توجه به قرعه کشی صورت گرفته مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور در سازمان لیگ فوتسال ایران، تیم آرش نوین‌ایرانیان قم برای صعود به لیگ دسته اول فوتسال از جدال با تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان بازی‌های خود را پیگیری می‌کند.

این در حالی است که با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی کمیته برگزارکننده بازی‌های لیگ دسته دوم فوتسال ایران، نماینده فوتسال استان قم در این مرحله در شش بازی سخت و حساس مقابل حریفان خود به میدان خواهد رفت تا بلکه یکی از دو سهمیه صعود به دسته اول را به دست بیاورد.

تیم فوتسال آرش قم که با خلق شگفتی توانست تیم فوتسال نفت امیدیه خوزستان را در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله حذفی فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور از گردونه این رقابت‌ها کنار بزند اکنون با حضور در جمع چهار تیم پایانی لیگ ایران به دنبال راهیابی به دسته بالاتر است.

این تیم که ترکیبی از بهترین‌های حال حاضر فوتسال کشورمان را در اختیار دارد اکنون باید در 6 بازی حساس به مصاف حریفان خود برود تا در صورت کسب یکی از عنوان‌های اول یا دوم این مرحله، مستقیما به لیگ دسته اول فوتسال کشور راه پیدا کند و بعد از سال‌ها قم را در این رده صاحب یک نماینده کند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، آرش نوین‌ایرانیان قم کار خود را در دور پایانی از بازی در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم و جدال با تیم سرمایه گذاری مس کرمان که هفته پیش آنا بتن قم را حذف کرد آغاز می‌کند و آخرین بازی این تیم نیز در گرگان برگزار می‌شود.

برنامه بازی‌های تیم آرش نوین‌ایرانیان قم در مرحله نهایی:

اول شهریور: آرش نوین‌ایرانیان قم - سرمایه گذاری مس کرمان

6 شهریور : چکاد شهریار - آرش نوین‌ایرانیان قم

12 شهریور: آرش نوین‌ایرانیان قم - شهدای جلین گرگان

19 شهریور: سرمایه گذاری مس کرمان - آرش نوین‌ایرانیان قم

25 شهریور : آرش نوین‌ایرانیان قم - چکاد شهریار

31 شهریور: شهدای جلین گرگان - آرش نوین‌ایرانیان قم

آدرس کوتاه :