جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

جدایی پیروز قربانی از صبای قم قطعی شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جدایی پیروز قربانی از صبای قم قطعی شد


مدافع تیم فوتبال صبای قم با پایان قرارداد یکساله خود با تیم فوتبال صبای قم و پیش از شروع لیگ جدید رسما از این تیم جدا شد.

پیش از شروع لیگ پانزدهم

این بازیکن با تجربه پیروز قربانی است که سابقه بازی در تیم‌های فوتسال مس کرمان، راه آهن تهران و استقلال تهران دارد و بعد از یک فصل حضور در صبای قم در دوره چهاردهم لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور از این تیم جدا شد.

در حالی که هفت روز دیگر به شروع مهلت نقل و انتقالات بازی‌های فصل جدید لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور باقی مانده است، مدافع با تجربه صبای قم در لیگ چهاردهم یعنی پیروز قربانی رسما خبر جدایی خود از این تیم را اعلام کرد و بدین ترتیب باشگاه صبای قم با مدافع و کاپیتان با سابقه خود خداحافظی کرد.

این در شرایطی است که این روز‌ها مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم در تلاش برای واگذاری رسمی این تیم به بخش خصوصی هستند و فعلا موضوع جذب بازیکنان مورد نظر برای فصل جدید رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور در این تیم لیگ برتری مطرح نیست.

با این حال پیروز قربانی مدافع سابق تیم‌های استقلال تهران، راه آهن تهران و مس کرمان که از هفته بیست و سوم رقابت‌های چهاردهمین دوره مسابقات لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور به دلیل اختلاف با کادر مدیریتی و فنی صبا از تیم کنار گذاشته شده بود با اعلام رسمی در رسانه‌های مختلف رسما تصمیم به جدایی از صبا گرفته است.

این در حالی است که مهلت نقل و انتقالات پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور از روز دوازدهم خرداد ماه آغاز خواهد شد و تا حدود 50 روز یعنی یک هفته پیش از شروع لیگ پانزدهم ادامه خواهد داشت و صبای قم نیز با توجه به تغییرات زیادی که خواهد داشت باید با برنامه‌ریزی حساب شده برای جذب بازیکنان مورد نظر خود در آستانه لیگ جدید تلاش کند.

در حالی که تیم‌های مختلف لیگ برتری این روز‌ها با شایع کردن خبرهای مختلف مبنی بر جذب فلان بازیکن مطرح لیگ برتری آرام آرام برای ورود به بازار نقل و انتقالات آماده می‌شوند، اما صبای قم این روز‌ها فکر و ذهن هواداران خود و مردم قم را به موضوع واگذاری به بخش خصوصی معطوف کرده است.

صبای قم نیم‌فصل نخست مسابقات چهاردهمین دوره لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور را با هدایت عبدالصمد مرفاوی سپری کرد اما در دور برگشت لیگ چهاردهم مهدی تارتار را روی نیمکت خود نشاند تا در ‌‌نهایت رتبه نهم رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتبال را به خود اختصاص دهد.

جدایی کاپیتان سوم تیم فوتبال صبای قم از این تیم یعنی پیروز قربانی در پایان چهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس از صبا در حالی قطعی شد که این بازیکن تا هفته بیست و سوم یک بازیکن ثابت در ترکیب صبای قم بود اما به دلیل مصاحبه بر ضد مسئولین باشگاه صبا رسما جریمه و تا پایان لیگ از این تیم کنار گذاشته شد.

آدرس کوتاه :