سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

جذب 3 بازیکن جدید برای قهرمانی در فوتسال ایران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جذب 3 بازیکن جدید برای قهرمانی در فوتسال ایران


سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم از جذب سه بازیکن جدید در تلاش برای کسب عنوان قهرمانی رقابت های فوتسال باشگاه های کشور خبر داد.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم خبر داد

سیدمهدی غیاثی امروز در قم، اظهار کرد: پس از کسب رتبه نخست جدول رده بندی دیدارهای مرحله گروهی مسابقات فصل جاری لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور اکنون وظیفه بسیار سختی برای دفاع از این عنوان و راهیابی به مرحله نهایی داریم.

وی ادامه داد: تیم ما با ترکیبی از استعدادهای فوتسال قم و با هدف کسب مجوز صعود به بازی‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور وارد این دوره از مسابقات شده است و خوشبختانه اعتماد به بازیکنان جوان و جویای نام موجب شد تا نیم فصل را با نتایج خوب پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم اضافه کرد: تیم ما در نیم فصل نخست بازی‌های مرحله گروهی لیگ دسته دوم  فوتسال باشگاه‌های کشور سه پیروزی، دو تساوی و دو باخت کسب کرد و در بین هفت تیم حاضر در این گروه با کسب 11 امتیاز در مکان نخست ایستاده است.

وی یادآور شد: خط حمله ما نیز در نیم فصل نخست مرحله گروهی عملکرد بسیار خوبی داشت و از نظر تفاضل گل نیز موقعیت خوبی داریم اما دل به اما و اگرها نخواهیم سپرد و با تمام توان در دور برگشت به مصاف حریفان می‌رویم تا از جایگاه خود محافظت کنیم و به عنوان صدرنشین بالا برویم.

غیاثی بیان کرد: معتقدم که فوتسال قم در هر سطح از رقابت‌های باشگاهی کشور حضور یابد قطعا موفق عمل می‌کند چون قم مهد استعدادهای این رشته ورزشی است و شما می‌بینید که تیم لیگ برتری فوتسال قم نیز با ترکیبی از بازیکنان بومی به مصاف حریفان می رود و نیازی به بازیکنان غیر بومی ندارد.

وی در ادامه از شروع زمان نقل و انتقالات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور خبر داد و افزود: زمان نقل و انتقالات لیگ دسته دوم فوتسال کشور که امسال با عنوان یادبود مرحوم حسین‌زاده برگزار می‌شود، مشخص شده و ما برای این منظور سه بازیکن مد نظر داریم.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم اضافه کرد: طبق اعلام سازمان لیگ، از آغاز وقت اداری سه شنبه نوزدهم خرداد ماه تیم‌های حاضر در لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور می‌توانند به مدت هفت روز تا پایان وقت اداری روز سه شنبه بیست و ششم خرداد ماه بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنند.

وی با اشاره به مشخص شدن زمان شروع بازی‌های دور برگشت، افزود: نیم فصل دوم این دوره از رقابت‌ها از روز جمعه بیست و نهم خرداد ماه در چهار گروه هفت تیمی آغاز خواهد شد و تیم فوتسال آتلیه طهران (آنا بتن) قم در گروه دوم مقدماتی نخستین بازی خود را با همشهری خود برگزار می‌کند.

غیاثی با بیان اینکه تیم ما در حال حاضر با 11 امتیاز صدرنشین است، اظهار کرد: در جدول رده بندی این گروه تیم آتلیه طهران با یک امتیاز بیشتر از سن ایچ ساوه و دو امتیاز بالاتر از آرش نوین ایرانیان قم در جایگاه نخست ایستاده و در بازی آینده خود با آرش نوین ایرانیان قم دیدار می‌کند.

// فارس

آدرس کوتاه :