جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

جریان پویای مقاومت در بحرین حرکتی اسلامی منطبق با حقوق بین‌المللی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جریان پویای مقاومت در بحرین حرکتی اسلامی منطبق با حقوق بین‌المللی است


رئیس جامعةالمصطفی العالمیه ضمن اعلام همبستگی با مظلومان بحرین گفت: جریان فعال و پویای مقاومت در بحرین، حرکتی اسلامی و ملی است که با حقوق بین‌المللی نیز انطباق کامل دارد.

آیت‌الله اعرافی در نهمین اجلاس مدیران المصطفی:

 به نقل از مرکز اطلاع رسانی جامعةالمصطفی، آیت‌الله علیرضا اعرافی در دومین روز از نهمین اجلاس مدیران و نمایندگان جامعة المصطفی مقاومت مردم مظلوم بحرین را مشروع و بر اساس اصول تعریف شده بین المللی دانست و ضمن تقدیر از خدمات شیخ عیسی قاسم و آرزوی سلامتی برای وی اظهار کرد: جریان فعال و پویای مقاومت در بحرین، حرکتی اسلامی و ملی است که با حقوق بین المللی نیز انطباق کامل دارد.

 

رئیس جامعة المصطفی همبستگی با مردم مظلوم بحرین را موضع رسمی نهمین اجلاس مدیران و نمایندگان جامعةالمصطفی خواند و ادامه داد: نهادهای مدعی حقوق بشر اگر حبّ و بغض‌های شیطانی را کنار گذاشته و همان دموکراسی ادعایی خود را نیز در بحرین اجرا کنند، خواست مردم این کشور محقق می‌شود اما متأسفانه سازمان‌های بین المللی در این زمینه کوتاهی و اغماض ناپسند و ظالمانه‌ای را در دستور کار خود داده‌اند.

آیت‌الله اعرافی در پایان برای پیروزی منطق اسلامی و عقلانی ملت بحرین و جریان مقاومت در سایر کشورهای اسلامی به ویژه یمن دعا کرد. / فارس


آدرس کوتاه :