جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

جشنواره برترین‌های حوزه علمیه خواهران در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جشنواره برترین‌های حوزه علمیه خواهران در قم برگزار می‌شود


دبیر جشنواره برترین‌های حوزه‌ علمیه خواهران از برگزاری جشنواره برترین‌های حوزه علمیه خواهران روز چهارشنبه، 30 اردیبهشت‌ ماه امسال خبر داد.

30 اردیبهشت امسال

 

مریم الهی‌پور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره برترین‌های حوزه‌ علمیه اظهار کرد: این جشنواره از سال 85 هر سال پس از پایان سال تحصیلی با هدف معرفی برترین‌های بخش‌های آموزش و پژوهش برگزار می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: در هشتمین جشنواره برترین‌های حوزه علمیه 156 نفر در بخش‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برتر شناخته شده‌اند که در بخش آموزش المپیادهای علمی برگزار خواهد شد.

دبیر جشنواره برترین‌های حوزه‌ علمیه خواهران با اشاره به برترین‌های بخش فرهنگی گفت: در این بخش 73 نفر در مسابقات کتابخوانی شهید مطهری برتر شناخته شده‌اند.

الهی‌پور تصریح کرد: در بخش پژوهشی شامل کتاب‌های سطح دو و سطح سه و آزمون‌های این سطوح 65 نفر برتر انتخاب شده‌اند که از آنها تقدیر و تجلیل خواهد شد.

وی با اشاره به دوره‌های پیشین جشنواره برترین‌های حوزه علمیه خواهران گفت: در دوره‌های گذشته تنها از رتبه‌های اول تجلیل می‌شد که امسال رتبه‌های دوم و سوم نیز در هر بخش مورد تجلیل و تقدیر قرار می‌گیرند.

دبیر جشنواره برترین‌های حوزه‌ علمیه خواهران خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت علوم قرآنی، جشنواره برترین‌های قرآنی امسال به صورت جداگانه برگزار خواهد شد.

الهی‌پور با اشاره به اینکه 10 هزار نفر مبلغ در زمینه فرهنگی مشغول تحصیل هستند، گفت: از این تعداد 5 هزار نفر در جشنواره برترین‌های حوزه علمیه خواهران مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی بیان کرد: حوزه علمیه خواهران هر سال هزار نفر را به عمره اعزام می‌کند که فعالیت‌های فرهنگی نیز برگزار می‌کنند و از میان آنها تعدادی به عنوان برترین‌ها انتخاب و از آنها تجلیل می‌شود.

دبیر جشنواره برترین‌های حوزه‌ علمیه خواهران یادآور شد: جشنواره برترین‌های حوزه علمیه خواهران روز چهارشنبه، 30 اردیبهشت‌ماه در مجتمع فرهنگی نرجس خاتون از ساعت 9 برگزار می‌شود.

// فارس

آدرس کوتاه :