جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

جشن عاطفه ها - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

جشن عاطفه ها

جشن عاطفه ها


Loading the player...
 

سيماي مرکز قم، نور براي انعکاس اين مراسم جهت بهره برداري هموطنان و هم استاني هاي گرامي اقدام به ارتباط مستقيم و پخش زنده مراسم از ساعت 11:00 روز پنجشنبه نموده است.

امروز چشم به راه دستهاي نوازشگري است که همواره به بهانه اي، مهرباني را بين خود و همنوع خود تقسيم مي کنند. آري اينک زمان برگزاري جشن عاطفه هاست. يک روز نمادين که طي آن، اقشار مختلف جامعه براي دستگيري از همنوع خود تلاش مي کنند. از همين رو، جشن عاطفه ها، جشن نيکوکاري، و...، تنها بهانه اي است براي نزديک شدن دلها به يکديگر...

در ماه مهربان مهر، نوع دوستان با نمايش گذاشتن مهرباني و انسان دوستي، جشني را برگزار مي نمايد که به جشن عاطفه‌ها معروف است .
اين جشن مرهون و برگرفته از تعاليم الهي است، علاوه بر اينکه حس نوع دوستي مسلمانان را نشان مي دهد، هدفي والاتر را در ترويج فرهنگ انفاق و احسان بيان مي دارد.

مردم به رسم احسان و نوعدوستي با استقبال از اين جشن ملي و معنوي، پرشور و با شکوه تر از گذشته، به ياري همنوعان نيازمند و بي بضاعت مي شتابند. افرادي که در جشن عاطفه‌ها شرکت مي‌کنند ضمن آموزش دگر دوستي، تمريني براي تمام عرصه‌هاي زندگي نيز دارند. جشن عاطفه‌ها فرصتي براي رشد اجتماعي که در عمل محقق مي‌شود.


عوامل اين برنامه:

تهيه کننده : آقاي صفایی

اجرا: آقای شاهین احمدیان

کارگردان: آقاي رامندي
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.