جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

جلب رضایت بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرآن در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جلب رضایت بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرآن در قم


مسئول کمیته نظارت و ارزیابی سومین نمایشگاه قرآن و عترت استان قم از رضایت بیش از 90 درصد بازدیدکنندگان این نمایشگاه خبر داد و گفت: در نظر سنجی‌ها بیشترین استقبال از غرفه کودک و نوجوان اعلام شد.

با بیش از 90 درصد؛

حجت الاسلام علی اکبر شفیعی با اشاره به اینکه پس از به پایان رسیدن سومین نمایشگاه قرآن و عترت قم نظرات و بررسی‌های صورت گرفته جمع بندی شده است، گفت: در طول برگزاری هفت شب نمایشگاه قرآن و عترت با جمع آوری پیشنهادات و انتقادات و تکمیل فرم‌های ارزیابی توسط بازدیدکنندگان از نمایشگاه در مجموع بیش از 90 درصد از بازدیدکنندگان با وجود آنکه مکان نمایشگاه را محدود دانستند اما تنوع غرفه‌ها را مطلوب عنوان کردند.

وی با بیان اینکه در این نظرسنجی‌ها، به استفاده از تمام ظرفیت‌های فرهنگی هنری و موضوعات در نمایشگاه اشاره شده است افزود: بیشترین استقبال از غرفه کودک و نوجوان و سپس از برنامه‌های آموزشی غرفه موسسه قرآنی تمام هوشمند حسنین(ع) بوده است.

حجت الاسلام شفیعی ادامه داد: اجرای تئاتر و نمایش خیابانی در نمایشگاه از برنامه‌های بعدی بود که توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد و از استقبال خوبی برخوردار شد.

مسئول کمیته نظارت و ارزیابی سومین نمایشگاه قرآن و عترت استان قم اضافه کرد: در انتقادات و ارزیابی‌های بدست آمده لزوم اطلاع رسانی بیشتر و سپس محدویت فضای نمایشگاه بیشترین نقطه نظرات انتقادی بازدید کنندگان بوده است.

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه جلسات تفسیر قرآن و محافل قرآنی از سری برنامه‌های جشن رمضان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت تصریح کرد: در ارزیابی‌های انجام شده از برنامه‌های جشن رمضان، برگزاری محافل انس با قرآن، جلسات تفسیر قرآن و نیز برگزاری مسابقات قرآنی با استقبال چشمگیر روبه‌رو شده و بسیار قابل توجه بوده است.

آدرس کوتاه :