جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

جلسه تایید صلاحیت کاندیدای شهرداری قم هفته آینده برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جلسه تایید صلاحیت کاندیدای شهرداری قم هفته آینده برگزار می‌شود


رئیس شورای شهر قم با اشاره به اینکه گزینه مورد نظر شورای شهر در جلسه روز شنبه آینده از ساعت ۱۷ تا ۲۲ حاضر می‌شود، گفت: این جلسه با حضور همه اعضای شورا برگزار می‌شود و امیدواریم به جمع‌بندی در مورد انتخاب شهردار برسیم.

بیاتی عنوان کرد؛

ولی الله بیاتی در یک صد و بیستمین جلسه شورای اسلامی شهر قم به روز ارتش اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تقدیم 48 هزار شهید به انقلاب اسلامی دارای مقام شایسته تقدیر است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه جلسات کمیته انتخاب شهردار قم در حال برگزاری است اظهار داشت: گزینه‌های انتخابی را بررسی کردیم و به انتخاب گزینه نهایی نزدیک شده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه گزینه مورد نظر شورای شهر در جلسه روز شنبه آینده از ساعت 17 تا 22 حاضر می‌شود گفت: این جلسه با حضور همه اعضا شورای برگزار می‌شود.

بیاتی با اشاره به اینکه به کاندیدای شهرداری قم گفته‌ایم برنامه‌های خود را آماده کند تا در جلسه شورا مطرح کند افزود: امیدواریم در جلسه روز شنبه هفته آینده با جمع بندی در این زمینه برسیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قم در بخش دیگری از سخنان خود و در پاسخ به انتقاد یکی از اعضا شورا به دلیل رد صلاحیت وی برای سمت شهرداری قم اظهار داشت: شورا تاکنون در زمینه بررسی صلاحیت کاندیداهای شهرداری خوب عمل کرده و کمیته شورا کار خود را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه نظر مثبتی نسبت به کاندیدای منتقد وجود داشته است گفت: با نظر مثبت به شما امتیاز دادند و از شما توقع داریم از فضاسازی دوری کنید.

آدرس کوتاه :