جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

جهانیان شناخت درستی از ایران ندارند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جهانیان شناخت درستی از ایران ندارند


جوان تازه‌مسلمان فرانسوی در حرم حضرت معصومه (س) گفت: صلح در ایران را دوست داشتم به‌خاطر همین به ایران آمدم در حالی‌ که در کشور فرانسه همه فکر می‌کنند که ایران کشور تروریستی است ولی من این‌ گونه فکر نمی‌کردم.

جوان تازه‌ مسلمان فرانسوی:

 لوئیز جوان فرانسوی که مدت کوتاهی است که مسلمان شده در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) حضور یافت و به مقام این بانوی بزرگ اسلام ادای احترام کرد.

جوان فرانسوی در ادامه با حضور در دفتر زائران غیرایرانی در نشستی با کارشناسان این اداره گفت: حدود دو ماه است که مسلمان شده‌ام و امیدوارم خداوند مرا در این مسیری که انتخاب کرده‌ام یاری دهد.

وی درباره مسلمان شدنش ابراز کرد: بعد از مرگ یکی از دوستانم از این که دوستم را از دست دادم خیلی ناراحت بودم و معتقد بودم که خدا من را می‌بیند. روزی در حین ناراحتی وقتی سرم را بالا گرفتم مشاهده کردم در آسمانی صاف و بدون ابر فقط یک ستاره در آسمان در حال درخشش است تحت تأثیر قرار گرفتم آن را نشانه‌ای از سوی خدا برای خودم دانستم.

اسلام پاسخی به نیازهای من بود

لوئیز با بیان این‌که همین مسئله موجب شد تا به آرامش رسیده و پس از تحقیقاتی که انجام دادم دین اسلام را انتخاب کردم گفت: اسلام ویژگی‌های زیادی دارد که به نظرم می‌توانست به همه نیازها و پرسش‌های من پاسخ دهد بعد از پذیرش اسلام تمام غم‌هایم را فراموش کردم و احساس کردم با مسئله مرگ بهترین دوستم می‌توانم کنار بیایم.

وی درباره سفر خود به ایران گفت: صلح در ایران را دوست داشتم به خاطر همین به ایران آمدم در حالی‌ که در کشور فرانسه همه فکر می‌کنند که ایران کشور تروریستی است در حالی‌ که من این‌گونه فکر نمی‌کردم.

اسلام دین صلح است

این جوان تازه‌ مسلمان خاطرنشان کرد: با تحقیق به این نتیجه رسیدم که عربستان برای تروریست‌ها پول خرج می‌کند و آن‌ها اصلاً مسلمان نیستند اعتقاد دارم همه مسلمان‌ها باید آزادانه به مکه و مدینه بروند.

وی به نقش اسلام بر صلح جهانی اشاره کرد و گفت: اسلام به معنای سلام و صلح است من خیلی ناراحت بودم چیزهای بدی که در کشورهای اروپایی می‌دیدم من دوست دارم که دنیا پر از سلام و صلح باشد دین من دین صلح است و دوست دارم اسلام را در فرانسه معرفی کنم تا مردم فرانسه دین اسلام را به‌درستی درک کنند./تسنیم

آدرس کوتاه :