رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

حاج‌اسماعیلی سرپرست هیئت بسکتبال قم شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرپرست جدید هیئت بسکتبال استان قم به‌ دنبال تغییر و تحولات در این هیئت ورزشی از سوی فدراسیون بسکتبال معرفی و منصوب شد.

به دنبال پایان ریاست 4 ساله حسن نادری

 بعد از هیئت‌های وزنه‌برداری، ورزش‌های رزمی و بوکس استان قم که با انجام تغییر و تحولات اخیر، نفرات جدیدی را به عنوان مدیر در راس فعالیت‌های خود می‌بینند، اکنون هیئت بسکتبال دیگر هیئت ورزشی استان قم است که دستخوش تغییرات شده و با پایان دوره مدیریت، رئیس قبلی این هیئت ورزشی، یک فرد جدید مسئولیت سرپرستی این هیئت را بر عهده گرفته است.

با تصمیم اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم و موافقت فدراسیون بسکتبال، چهره قدیمی، با سابقه و شناخته شده داوری بسکتبال قم یعنی محمود حاج‌اسماعیلی به راس این هیئت ورزشی آمد و مسئولیت سرپرست هیئت بسکتبال استان را به عهده گرفت.

محمود حاج‌اسماعیلی از جمله داوران مطرح و نام‌آشنای بسکتبال استان قم است که در بین داوران موفق سال‌های اخیر بسکتبال کشورمان در قضاوت مهم‌ترین مسابقات داخلی و بین‌المللی این رشته ورزشی سابقه فعالیت دارد و اکنون مسئولیت مهم‌تری را بر عهده گرفته است.

حاج‌اسماعیلی به سبب دانش و تجربه خوبی که در قضاوت بازی‌های این رشته ورزشی دارد و همچنین با توجه به تجاربی که در سال‌های اخیر به دست آورده است و سال‌ها در کنار خانواده بسکتبال قم بوده و از نزدیک با کمی‌ها و کاستی‌های این رشته آشنایی دارد، از سوی فدراسیون بسکتبال به عنوان سرپرست هیئت بسکتبال استان قم تا زمان برگزاری مجمع انتخابات این هیئت معرفی شد.

این در حالی است که پیش از این به مدت چهار سال حسن نادری مسئولیت ریاست هیئت بسکتبال استان قم را بر عهده داشت و با پایان دوره ریاست وی، اکنون تا زمان برگزاری مجمع انتخابات به منظور تعیین رئیس جدید این هیئت، حاج‌اسماعیلی سرپرست هیئت بسکتبال استان قم خواهد بود.

دقیقا نهم مردادماه سال 1390 بود که آخرین مجمع انتخابات هیئت بسکتبال استان قم با هدف انتخاب رئیس جدید این هیئت با حضور مسئولان وقت اداره‌کل ورزش و جوانان (تربیت بدنی سابق) استان قم، رئیس فدراسیون بسکتبال و اعضای مجمع در سالن کنفراس این اداره‌کل برگزار شد.

در آن مجمع که جهان‌بینی مدیر‌کل، منعم معاون توسعه ورزش و رضایی‌نژاد مسئول حراست اداره‌کل تربیت ‌بدنی استان قم نیز حضور داشتند و محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال نیز حاضر بود، با رأی‌گیری از اعضای واجد الشرایط حاضر در مجمع حسن نادری به عنوان رئیس جدید هیئت بسکتبال قم برگزیده شد.

در این مجمع که تمام خانواده بسکتبال استان قم اعم از سرپرست وقت این هیئت یعنی رسول منعم،‌ نماینده داوران و ورزشکاران هیئت، نادری، نایب ‌رئیس و نمایندگان بانوان، داوران، مربیان، باشگاه‌ها و آموزش و پرورش نیز حضور داشتند، 16 نفر واجد الشرایط رای دادن بودند.

اعضای واجد الشرایط رای دادن در مجمع انتخابات هیئت بسکتبال استان قم که از جمع آنها سه نفر غایب بودند، آرای خود را در حالی به گلدان انداختند که در شمارش آرا، 12 نفر به حسن نادری تنها کاندیدای احراز این مسئولیت رای اعتماد دادند تا وی در چهار سال آینده سکاندار هیئت بسکتبال استان قم باشد.

مجمع انتخابات هیئت بسکتبال استان قم در حالی با حضور نماینده فدراسیون بسکتبال و مسئولان تربیت ‌بدنی قم در سالن کنفرانس تربیت ‌بدنی قم برگزار شد که در طول چهار سال قبل از آن یعنی بین‌ سال‌های 1386 تا 1390 مجیدرضا کاویانی در رأس قرار داشت.

آدرس کوتاه :