رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

حریفان تیم دوچرخه سواری قم در مسابقات جاده کشور معرفی شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت دوچرخه سواری استان قم از حضور دوچرخه سواران قم در لیگ دوچرخه سواری جاده کشور خبر داد و گفت: حریفان تیم دوچرخه سواری قم در مسابقات جاده کشور معرفی شدند.

حججی عنوان کرد؛

محمد کاظم حججی اظهار داشت: هیئت دوچرخه سواری استان قم پس از اعزام ۲ تیم مردان و زنان به رقابت‌های کوهستان کشور در ماده کراس کانتری، از فردا در رقابت‌های لیگ دوچرخه سواری جاده کشور حضور پیدا می‌کند.

وی افزود: با توجه به سیاست فدراسیون دوچرخه سواری مبنی بر جوانگرایی تیم‌ها و فرصت دادن به تمامی استان‌ها برای حضور در این مسابقات، حضور ۲ ورزشکار در رده سنی امید یا بزرگسالان برای هر تیم در نظر گرفته شده است و از قم، علیرضا تنباکویی و در این مسابقات حضور دارند.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان قم گفت: ۳۱ تیم از استان‌های مختلف در این مسابقات حضور دارند و مسابقات در بخش استقامت به مسافت ۱۴۰ کیلومتر برگزار می‌شود و رقابت‌های بخش تایم کیلومتر نیز ۲۰ کیلومتری است.

حججی بیان داشت: این رویداد بزرگ کشوری، دومین مسابقاتی است که امسال از سوی فدراسیون برگزار می‌شود در حالی که در بخش کراس کانتری، تیم هم رکابان قم در بخش تیمی مقام دوم را کسب کرد.

وی عنوان کرد: سید محمد حسین روحانی در رده نوجوانان، محمد آرام، محمدحسین شریفی و مجتبی رئیس الذاکرین در رده جوانان و محمد جعفری، مهدی علیرضالو، حامد هاشم‌پور و مهدی دانش در رده سنی بزرگسالان دوچرخه سواری قمی این مسابقات بودند.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان قم در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره وضعیت دوچرخه سواری بانوان قم تصریح کرد: دوچرخه سواری قم در بخش بانوان ارتقا پیدا می‌کند و برنامه‌هایی برای توسعه این رشته برای علاقمندان با حفظ پوشش و مبانی اسلامی در دست اقدام است.

حججی افزود: بانوان دوچرخه سوار قم فروردین امسال در مسابقات کراس کانتری کشور شرکت کردند اما موفق به کسب رتبه‌های بر‌تر نشدند.

آدرس کوتاه :