جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

حریفان قم در لیگ برتر کشتی فرنگی ایران مشخص شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حریفان قم در لیگ برتر کشتی فرنگی ایران مشخص شدند


رئیس هیئت کشتی استان قم از مشخص شدن حریفان تیم هیئت قم در مسابقات فصل جدید لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور خبر داد.

رئیس هیئت کشتی استان قم:

محسن حلوایی امروز اظهار کرد: با وجود مشکلات و موانع زیادی که به ویژه از نظر مالی با آن دست به گریبان بودیم آمادگی خود را برای حضور در مسابقات فصل جدید لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور به فدراسیون کشتی اعلام کرده‌ایم.

وی ادامه داد: کشتی قم استعدادها و نیروهای بسیار خوبی به خصوص در رشته کشتی فرنگی دارد و حیف است که به دلیل مشکلات مالی در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی کشتی کشور یعنی لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های ایران حضور پیدا نکنیم.

رئیس هیئت کشتی استان قم تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای تحقق حداقل نیازهای این تیم انجام می‌دهیم تا بتوانیم در لیگ برتر کشتی فرنگی حضور یابیم و توانمندی کشتی قم را نشان دهیم.

وی به مشخص شدن برنامه دیدارهای مرحله نخست فصل جدید مسابقات لیگ برتر کشتی باشگاه‌های کشور اشاره کرد و افزود: این مرحله از پیکارهای لیگ برتر کشتی کشور با اعلام آمادگی 15 تیم برای حضور در رقابت‌ها برنامه‌ریزی شده است.

حلوایی عنوان کرد: این تعداد تیم در حالی برای حضور در مسابقات فصل جدید لیگ‌های برتر کشتی فرنگی و آزاد باشگاه‌های کشور اعلام آمادگی کرده‌اند که از بین آنها 9 تیم در لیگ برتر کشتی آزاد و 6 تیم در لیگ برتر کشتی فرنگی به میدان خواهند رفت.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون کشتی، قرار است رقابت‌های مرحله نخست از فصل جدید مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی باشگاه‌های کشور روزهای پایانی اردیبهشت و آغازین خرداد ماه به انجام برسد.

رئیس هیئت کشتی استان قم در ادامه با اشاره به تیم‌های حاضر در لیگ برتر کشتی آزاد قهرمانی باشگاه‌های کشور بیان کرد: تیم‌های بیمه رازی تهران، کفایتی خراسان، ستارگان ساری، نوین‌چرم البرز، سحر همدان، دانسفهان قزوین، صدرای زیرآب مازندران، هیئت کشتی کرج و هیئت کشتی کرمانشاه در این لیگ حضور دارند.

وی در ادامه به حریفان تیم هیئت کشتی قم در مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور اشاره کرد و افزود: تیم هیئت قم با تیم‌های بیمه رازی تهران، سینا صنعت ایذه، پیام نور تهران، پدیده دوکوهه اندیمشک و هیئت کشتی کرج به رقابت می‌پردازد.

حلوایی در ادامه با اشاره به مشخص شدن عنوان برگزاری مسابقات فصل جدید لیگ‌های برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور بیان کرد: رقابت‌های لیگ برتر با عنوان بزرگداشت زنده علیرضا سلیمانی قهرمان اسبق کشتی، پهلوان کشور و قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: از سوی سازمان لیگ فدارسیون کشتی برنامه‌ریزی دیدارهای مرحله نخست فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی باشگاه‌های کشور برای روزهای سی‌ویکم اردیبهشت ماه تا اول خردادماه در مجموعه ورزشی انقلاب کرج صورت گرفته است.

// فارس

آدرس کوتاه :