جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

حریق در نیزار منجر به سوختگی سه نفر شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حریق در نیزار منجر به سوختگی سه نفر شد


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از سوختگی سه نفر بر اثر حریق در قم خبر داد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم:

 

محمدرضا حسنی امروز در قم با اشاره به حوادث 48 ساعت گذشته قم حریق در دکه را از جمله حوادث رخ داده برشمرد و گفت: در این حادثه که در نیزار رخ داد سه مرد دچار سوختگی شدند.

وی به واژگونی وانت در محور ونارچ ‌ـ پردیسان اشاره کرد و افزود: این حادثه با مجروح شدن سه نفر  همراه بود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ادامه داد: حال یکی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.

حسنی ابراز کرد:  مجروح بد حال این حادثه از ناحیه سر دچار ضربه شده بود و مجروحان این حادثه توسط دو دستگاه آمبولانس اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی برخورد دو خودرو را از دیگر حوادث امروز دانست و بیان کرد: این حادثه که مقابل دانشگاه آزاد پردیسان روی داد با مجروح شدن پنج نفر همراه بود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم بیان کرد: در دیگر حادثه که بر اثر برخورد وانت، موتورسیکلت و عابر پیاده در جمکران روی داد سه نفر مجروح شدند.

حسنی تصادف در محور دستجرد ـ تفرش را از دیگر حوادث این مدت ذکر کرد و گفت: این حادثه دو مجروح بر جای گذاشت.

وی اضافه کرد: مجروحان این حادثه از ناحیه سر دچار آسیب شدند که با توجه به وخامت حالشان درخواست اورژانس هوایی برای آنان اعلام شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم اظهار کرد: بالگرد اورژانس قم امروز در صد و بیست و چهارمین ماموریت خود این دو مجروح را به مرکز درمانی شهید بهشتی انتقال داد.

حسنی برخورد پراید با پیکان را از جمله حوادث روز گذشته اعلام کرد و افزود: در این حادثه که در جاده جعفریه به وقوع پیوست چهار نفر مجروح شدند.

وی در تشریح جزئیات حادثه ابراز کرد: سه نفر از مجروحان این حادثه توسط  بالگرد و یک مجروح دیگر نیز با آمبولانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ادامه داد: بالگرد اورژانس قم از زمان آغاز فعالیت تا کنون 269 بیمار و مجروح را انتقال داده است.

حسنی یادآور شد: از این آمار 249 مورد صرفا به مجروحان حوادث ترافیکی جاده‌های فرعی و اصلی استان اختصاص داشته است.

وی بیان کرد: 20 مورد دیگر به حوادث شغلی، قطع عضو، زایمان، غرق شدگی و ... مربوط بوده است. / فارس

آدرس کوتاه :