رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

حزب‌الله در برابر حمله رژیم صهیونیستی به جولان سکوت نخواهد کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حزب‌الله در برابر حمله رژیم صهیونیستی به جولان سکوت نخواهد کرد


یکی از مراجع عظام تقلید گفت: در برابر حمله به جولان به حزب‌الله پیغام می‌دهیم که ساکت نباشند، بنابراین حزب‌الله باید قیام کنند تا صهیونیست‌ها را از بین ببرند.

در درس خارج فقه؛

آیت‌الله حسین نوری‌همدانی صبح امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد اظهار کرد: اراضی، معادن و جنگل‌ها انفال هستند و ثروت‌های عمومی در اختیار پیامبر و امام است.

وی با بیان اینکه در دنیای کنونی برخوردها و کشمکش‌های شدیدی وجود دارد، گفت: باید بدانید که در برابر شما کفر، نفاق و صهیونیست قرار گرفته و وظیفه شما را  قرآن معین کرده است.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: خداوند یهود را پیمان‌شکن معرفی کرده و این موضوع تنها برای دوران کنونی نیست و در هر زمانی جاهلیت جلوه می‌کند و اکنون جاهلیت کنونی دنیای کفر و رئیس آن اوباما است.

وی ادامه داد: آنها بیان کرده‌اند که گزینه جنگ روی میزشان است و هر وقت بخواهیم با ایران می‌جنگیم، در همین حال آزادی بیان را در پاریس و فرانسه مطرح می‌کنند و می‌گویند که اهانت به پیامبر اکرم(ص) آزادی بیان است.

آیت‌الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: در پاسخ به آنها باید گفت که چه طور درباره هولوکاست آزادی بیان ندارید و اگر کسی درباره این موضوع صحبت کند، مجرم و زندانی می‌شود.

وی با اشاره به لفظ حقوق بشر از سوی غربی‌ها گفت: آنها دروغ می‌گویند و با عناوین مختلف به مردم ظلم می‌کنند و تضادی در آنها وجود دارد به طوری که اگر داعش به سوریه حمله کند، خوب است و اگر به پاریس حمله کند بد است، بنابراین آنها دارای نفاق هستند و در برابر این جریانات باید بیدار و هوشیار باشیم.

استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: در برابر حمله به جولان به حزب‌ الله پیغام می‌دهیم که ساکت نباشند و سید حسن نصر الله نیز بیان کرده به پناهگاه‌ها بروید که حمله می‌کنیم، بنابراین حزب الله باید قیام کنند تا صهیونیست‌ها را از بین ببرند.

آدرس کوتاه :