رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

حضور تیم تنیس ناصر امین قم در لیگ برتر منتفی شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


نایب‌رئیس هیئت تنیس قم گفت: حضور تیم تنیس ناصر امین قم در لیگ برتر منتفی شد و بدین ترتیب ویونا اسپورت، تنها نماینده قم در لیگ برتر بانوان است.

خداکرمی خبر داد؛

فائزه خداکرمی اظهار داشت: تیم تنیس ناصر امین قم فصل گذشته نایب‌قهرمان لیگ دسته اول کشور شد و به صورت خودکار به لیگ برتر راه پیدا کرد اما بنا به دلایلی از حضور این تیم در لیگ برتر منصرف شدیم.

وی افزود: ناصر امین برای حضور در لیگ برتر نیاز به جذب بازیکنانی در سطح لیگ برتر داشت و همین مسئله، هزینه‌های این تیم را به نحو چشمگیری افزایش می‌داد و پس از بررسی‌های انجام شده در نهایت تصمیم بر آن شد که ناصر امین امسال نیز در لیگ دسته اول کشور شرکت کند.

نایب‌رئیس هیئت تنیس قم گفت: ناصر امین قم در لیگ دسته اول کشور با نفرات بومی و نوجوان شرکت می‌کند چنان که نازنین سادات حسینی که در فهرست نفرات برتر رنکینگ زیر 14 سال کشور است و مبینا علی آتشی به همراه یک بازیکن دیگر که هنوز مشخص نشده در این تیم بازی می‌کنند و من نیز به عنوان مربی بازیکن در این تیم حضور دارم.

خداکرمی بیان کرد: با وجود انصراف ناصر امین از حضور در لیگ برتر، ویونا اسپورت، تنها نماینده قم در لیگ برتر بانوان است و امیدواریم باشگاه در جذب بازیکن حمایت لازم را داشته باشد تا با نهایت توان در لیگ برتر بانوان حضور پیدا کنیم.

وی عنوان کرد: مسابقات لیگ دسته اول تنیس بانوان کشور از 9 مرداد ماه در ساری برگزار می‌شود اما رقابت‌های لیگ برتر  از 6 شهریور کلید می‌خورد و امیدواریم هر دو تیم ما در دسته های مربوط به خود ماندنی شوند.

نایب‌رئیس هیئت تنیس قم تصریح کرد: تنیس قم در بخش بانوان در چند سال گذشته با جهشی اساسی مواجه بوده و برای نخستین بار یک تنیسور دختر قمی در رده‌های سنی پایه به تیم‌های ملی فراخوانده شده است که حاصل کار خانواده تنیس قم در چند سال اخیر است.

آدرس کوتاه :