جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

حضور حوزویان در 80 غرفه نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حضور حوزویان در 80 غرفه نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم


رئیس بخش حوزوی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از حضور حوزویان در 80 غرفه این نمایشگاه خبر داد و گفت: غرفه 6 نفر از مراجع معظم تقلید در این نمایشگاه برپا می‌شود.

رئیس بخش حوزوی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مطرح کرد

 به نقل از مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام سید حسن طیب حسینی با اشاره به برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و حضور مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در این نمایشگاه اظهار کرد: مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با درخواست هر ساله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طراحی، راه اندازی و مدیریت بخش حوزوی نمایشگاه قرآن همکاری می‌کند و در گام نخست اعلام فراخوان از مراکز حوزوی آغاز می‌شود.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه افزود: پس از فراخوان و استقبال خوب مراکز و مؤسسات حوزوی عملاً با ارزیابی که انجام می‌شود ارزنده‌ترین آثار فاخر این مراکز در «بخش خانه کتاب باغ موزه دفاع مقدس» به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی گفت: در این دوره از نمایشگاه قرآن، به همت و تلاش شورای روابط عمومی‌های مراکز حوزوی، شاهد حضور کیفی و تنوع بیش از پیش آثار این مراکز خواهیم بود به گونه‌ای که حضور 80 غرفه حوزوی فعال پیش‌بینی شود.

طیب حسینی افزود: این نمایشگاه فرصت مغتنم و افتخاری برای نظام است و طبیعتاً در این رهاورد بزرگ قرآنی که دارای امتیازات فراوانی است، حوزه‌های علمیه به خوبی طی سال‌های اخیر بهره برده‌اند.

این مسئول به تنوع بیشتر غرفه‌های مراکز حوزوی در این دوره از نمایشگاه اشاره کرد و گفت: سعی شده نسبت به کمیّت آثار و فعالیت‌های مراکز حوزوی دقت بیشتری شود، به طوری که امسال بیش از 40 درصد شرکت کنندگان بخش حوزوی برای نخستین بار در نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه «تبلیغ»، «آموزش» و «پژوهش» اضلاع و رویکرد اصلی بخش حوزوی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن است، اظهار کرد: محصولات در این بخش در سه محور و کاملاً کیفی و موضوع بندی شده ارائه خواهند شد.

// فارس

آدرس کوتاه :