جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

حضور مهدی‌زاده در مسابقات قهرمانی آسیا قطعی شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حضور مهدی‌زاده در مسابقات قهرمانی آسیا قطعی شد


سرپرست هیئت کاراته استان قم گفت: حضور کاراته‌کای قمی در مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن قطعی شد.

برخورداری عنوان کرد؛

علیرضا برخورداری اظهار داشت: پس از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته کشورمان به میزبانی خانه کاراته استان قم، اعزام امیر مهدی زاده ملی‌پوش قمی به پیکارهای قهرمانی کاراته آسیا قطعی شد.

وی افزود: نخبه کاراته قم در آخرین انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته رده سنی بزرگسالان کشورمان که به میزبانی خانه کاراته شهر مقدس قم برگزار شد، در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم با دیگر رقیب هم‌وزن خود یعنی محمد شهریاری از تهران به رقابت پرداخت و با کسب برتری مقابل وی، جایگاه خود را در ترکیب تیم ملی برای اعزام به رقابت‌های آسیایی تثبیت کرد.

سرپرست هیئت کاراته استان قم گفت: ستاره کاراته استان قم دارنده مدال طلا و برنز جهان و ورزشکار طلایی کاروان اعزامی کشورمان در پیکارهای کاراته بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی است.

برخورداری بیان داشت: مهدی زاده در مسابقات دانشجویان جهان در مونته نگرو صاحب مدال طلا شد و در مسابقات جهاین برمن آلمان با بداقبالی مدال برنز را از آن خود کرد در حالی که شایسته کسب طلا و تکرار قهرمانی سال ۲۰۱۲ بود.

وی عنوان کرد: این کاراته کای قمی در فصل اخیر همراه با تیم کاراته آذرخودروی قم عنوان قهرمانی سوپرلیگ کاراته باشگاه‌های کشور را به دست آورد و همراه با این تیم یک مدال طلای دیگر را به افتخارات خود افزود.

سرپرست هیئت کاراته استان قم گفت: بر اساس تقویم ارائه شده فدراسیون کاراته آسیا، مسابقات کاراته قهرمانی مردان آسیا، روزهای دوازدهم تا شانزدهم شهریورماه و به میزبانی شهر یوکوهامای ژاپن برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان با یک کاراته کا و یک مربی قمی در این مسابقات شرکت می‌کند.

آدرس کوتاه :