جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

حضور کاراته کاهای قم در مسابقات بین المللی جام ایران زمین - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حضور کاراته کاهای قم در مسابقات بین المللی جام ایران زمین


دبیر هیئت کاراته قم از حضور کاراته کاهای قم در مسابقات بین المللی جام ایران زمین خبر داد و گفت: مسابقات بین المللی ایران زمین در دو بخش آقایان و بانوان و با حضور تیم های خارجی برگزار می‌شود.

برخورداری خبر داد؛

دبیر هیئت کاراته قم از حضور کاراته کاهای قم در مسابقات بین المللی جام ایران زمین خبر داد و گفت: مسابقات بین المللی ایران زمین در دو بخش آقایان و بانوان و با حضور تیم های خارجی برگزار می‌شود.

علیرضا برخورداری  اظهار داشت: دهمین دوره رقابتهای کاراته جام ایران زمین اواخر ماه جاری به عنوان پایدار‌ترین تورنمنت بین‌المللی کاراته در ایران برگزار خواهد شد.

وی افزود: این رقابت‌ها روز ۲۷ آذرماه با حضور تیم‌های داخلی و خارجی با همکاری تربیت بدنی دانشگاه آزاد، سبک شوتوکان جهانی، فدراسیون کاراته و تلاشهای احمد صافی و حضور «کاسویا» رئیس فدراسیون جهانی شوتوکان در تهران برگزار می‌شود.

دبیر هیئت کاراته قم گفت: این تورنمنت در ۱۰ سال گذشته به صورت منظم برگزار شده و تیم‌هایی چون فرانسه، گرجستان، ارمنستان، کره جنوبی و هنگ کنگ سابقه حضور در این مسابقات را داشته‌اند.

برخورداری بیان داشت: برای جام دهم تا کنون حضور تیم‌هایی ارمنستان، عراق، پاکستان و آذربایجان قطعی شده و کشورهای ترکیه و گرجستان نیز حضورشان را تلویحا اعلام کرده‌اند.

وی عنوان کرد: کاراته کاهای قمی در این دوره از مسابقات با شرکت حدود ۱۵ کاراته کاهای منتخب باشگاه آوای رزم قم که زیر نظر مجید عبدالحسینی قهرمان اسبق آسیا و جهان تمرین می‌کنند شرکت خواهند کرد.

دبیر هیئت کاراته قم گفت: کاراته کاهای باشگاه آوای رزم قم امسال هم هماهنند سال‌های گذشته توانستند عناوین متعددی را در مسابقات مختلف بدست بیاورند، که مهم‌ترین موفقیت ورزشکاران این سبک در قم، قهرمانی آن‌ها مسابقات بین المللی ارومیه و مسابقات کشوری در استان البرز بود که کاراته کاهای استان در این مسابقات خوش درخشیدند و به مدالهای خوش رنگی دست یافتند.

وی تصریح کرد: در ترکیب این تیم نفراتی همچون رضا دهقان، پیام عبدالحسینی، محمدجواد بلند، امیرحسین حجازی‌راد، محمد صفری و پوریا عبدالحسینی، امیرحسین جانقربان، محمد معین عبدالحسینی نمایندگان کاراته قم در مسابقات بین‌المللی ارومیه به میدان رفتند و خوشبختانه چندان مدال رنگارنگ کسب کردند.

برخورداری افزود: رهاورد کاراته‌کاهای استان قم که در قالب باشگاه آوای رزم قم در این مسابقات حضور یافته بودند، کسب دو مدال طلا، یک نقره و پنج برنز بود که طی آن مدال طلا رده سنی خردسالان در وزن منهای ۳۶ کیلوگرم به رضا دهقان رسید و در وزن منهای ۲۷ کیلوگرم این رده سنی پیام عبدالحسینی طلایی شد.

دبیر هیئت کاراته قم خاطرنشان کرد: تیم اعزامی استان قم با هدایت پیمان نظری و سرپرستی علیرضا نظری در این مسابقات حضور پیدا خواهد کرد.

آدرس کوتاه :