جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

حضور گسترده مردم روزه‌دار قم در راهپیمایی روز قدس - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حضور گسترده مردم روزه‌دار قم در راهپیمایی روز قدس


مردم روزه‌دار و خداجوی قم حضوری گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس داشته و حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و دیگر مظلومان جهان اعلام کردند.

هم اکنون؛

در یوم‌الله قدس مردم مومن، روزه‌دار و انقلابی شهر مقدس قم پس از حرکت از مسیرهای ده‌گانه به سمت میدان شهید مطهری شهر قم، حرکت خود را دقایقی پیش از این میدان آغاز کردند.

در این مراسم راهپیمایان با حمل تصاویر، پلاکاردها و سردادن شعارهایی اعلام کردند که همیشه در مسیر دفاع از قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین ثابت قدم خواهند بود.

راهپیمایان قمی همچنین پرچم بزرگ فلسطین را در طول مسیر حمل کرده و همراهی و حمایت خود را از این ملت مظلوم اعلام کردند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز قدس قم همچنین با سر دادن شعارهایی حمایت خود را از تیم مذاکره‌کننده اعلام کرده و بر احقاق حقوق حقه ملت ایران در این مذاکرات تاکید کردند.

راهپیمایان روز قدس در قم همچنین با سر دادن شعارهایی ضمن محکوم کردن حمله عربستان به یمن، این اقدام را محکوم کرده و حمایت خود را از مردم یمن اعلام کردند.

با وجود گرمای شدید هوا، خیل عظیم امت روزه‌دار همچون سنوات گذشته حضور پرشوری در راهپیمایی روز قدس داشته و مسیر میدان مطهری تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) مملو از راهپیمایان است.

در پایان راهپیمایی، مردم روزه‌دار قم در حرم مطهر اجتماع کرده و حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی‌ اژه‌ای در جمع ایشان به سخنرانی خواهد پرداخت.

آدرس کوتاه :