جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

حضور یاسین پیشرو قم در لیگ برتر با ستاره‌های وزنه‌برداری ایران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حضور یاسین پیشرو قم در لیگ برتر با ستاره‌های وزنه‌برداری ایران


ترکیب تیم وزنه‌برداری یاسین پیشرو قم برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ برتر وزنه برداری قهرمانی باشگاه‌های کشور مشخص شد.

ترکیب نماینده قم با حضور 13 وزنه بردار مشخص شد

این برای نخستین بار است که تیمی به نمایندگی از استان قم قصد حضور در رقابت‌های مهم و معتبری همچون لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های ایران را دارد و با ترکیبی از ستاره‌های وزنه‌برداری ایران قدرتمندانه به مصاف حریفان می‌رود.

این فرصت بزرگ و مغتنم برای رشد و پیشرفت وزنه‌برداری در استان قم توسط باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم ایجاد شد و این باشگاه بعد از شروع فعالیت خود در رشته فوتسال و سپس استارت برای حضور در لیگ برتر تکواندو ایران، اکنون نماینده قم در لیگ برتر وزنه‌برداری کشور شده است.

باشگاه یاسین پیشرو قم که با حضور دکتر حسینی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل علی رحمانی در عرصه قهرمانی ورزش ایران گام‌های بلندی برداشته با اعلام رسمی حضور در مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور، جمع زیادی از ستاره‌های این رشته را نیز به قم آورده است.

بدین ترتیب بعد از حضور تیم فوتسال یاسین پیشرو قم در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی فوتسال کشور یعنی هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر، علاقمندان به ورزش کمتر از یک یا دو ماه دیگر می‌توانند در دیگر سالن‌های ورزشی قم به تماشای رقابت‌های لیگ برتر تکواندو و وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور بنشینند.

تیم وزنه‌برداری یاسین پیشرو قم بعد از اعلام رسمی حضور خود در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور، با ملی پوشان مطرحی همچون بهداد سلیمی، بهادر مولایی، سهراب مرادی، جابر بهروزی و سجاد بهروزی رسما قرارداد بست تا از حضور این قهرمانان در ترکیب خود بهره ببرد.

با توجه به نفرات مطرح و سرشناسی که در نقل و انتقالات فصل جدید لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور به تیم یاسین پیشرو قم ملحق شده اند، از هم اکنون کارشناسان این رشته نماینده قم را مدعی اصلی کسب مقام نخست و عنوان قهرمانی لیگ برتر وزنه‌برداری ایران قلمداد می‌کنند.

تیم وزنه‌برداری یاسین پیشرو قم با ترکیب بهداد سلیمی، بهادر مولایی، سجاد بهروزی، جابر بهروزی، سهراب مرادی، مجید عسگری، علی‌هاشمی، سعید رفیع نژاد، محمد اصغرنژاد، عباس زارعی، قاسم داودی، محمد قلی زاده و مرتضی زارعی در لیگ برتر وزنه‌برداری ایران به مصاف رقبا خواهد رفت.

این در حالی است که بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان، فصل جدید مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های ایران از روز بیست و پنجم شهریور ماه به میزبانی هیئت اصفهان و تیم ذوب آهن این شهر آغاز می‌شود.

حضور قوی‌ترین مرد ایران و جهان و دارنده مدال‌های رنگارنگ مسابقات بین المللی، آسیایی، جهانی و المپیک نظیر بهداد سلیمی، تیم وزنه‌برداری یاسین پیشرو قم را قطعا به سوژه‌ای جدید در رسانه‌ها و اخبار مرتبط با ورزش قهرمانی ایران تبدیل می‌کند، چرا که این چهره ارزشمند و دیگر ملی پوشان عضو تیم یاسین پیشرو قم کمتر از یک سال دیگر باید در صحنه مهمی همچون المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل روی سکو بروند و برای ورزش ایران افتخارآفرینی کنند.

آدرس کوتاه :