جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

حماسه دفاع مقدس به دشمن اجازه تصور تهاجم نظامی را نمی‌دهد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حماسه دفاع مقدس به دشمن اجازه تصور تهاجم نظامی را نمی‌دهد


عضو هیئت امنا موسسه «روایت سیره شهدا» گفت: دشمن هر روز تهدید نظامی می‌کند اما حماسه دفاع مقدس به آنها اجازه تصور تهاجم نظامی به ایران را هم نمی‌دهد.

معاون موسسه تفحص و روایت سیره شهدا:

حجت‌الاسلام مهدی دیانی جمعه شب در چهارمین شب برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس استان قم که حدفاصل مسجد مقدس جمکران و شهرک قدس برپا شده است، با بیان اینکه شهدا با تکیه بر آرمان‌های خود در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافتند اظهار کرد: اکنون جنگ با دنیای کفر به خوبی قابل مشاهده و رخدادهای اخیر عربستان بخشی از این جنگ است اما برخی خودشان را به خواب زده و نسبت به این جنگ بی‌تفاوت هستند.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان دفاع مقدس با تبعیت از ولایت فقیه در راستای رسیدن به اهداف مقدس جنگ تحمیلی گام برداشتند، تصریح کرد: اکنون رزمندگان جنگ نرم باید از فرمان رهبر انقلاب اسلامی تبعیت کنند تا بتوانند در این جبهه برای خنثی‌سازی تهاجم فرهنگی دشمن حرکت‌های سنجیده‌ای انجام دهند.

معاون جذب و اعزام موسسه تفحص و روایت سیره شهدا با تاکید بر اینکه رزمندگان انقلابی در لبنان، سوریه و عراق با تمام کشورهای استکباری درگیر هستند، مطرح کرد: بعد از هشت سال دفاع مقدس تا سال 61 ایران از 11 کشور دنیا اسیر می‌گرفت و اسناد این امر اکنون نیز موجود است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن هر روز تهدید نظامی می‌کند اما حماسه دفاع مقدس به او اجازه تصور تهاجم نظامی به ایران را هم نمی‌دهد؛ اکنون به برکت دفاع مقدس کشورهای مختلف با دست‌های خالی علیه استکبار شعار می‌دهند.

دیانی رمز موفقیت جامعه اسلامی را علاقه شدید به دین مبین اسلام دانست و ادامه داد: افرادی که به دستورات خداوند تبارک و تعالی توجه دارند می‌توانند در عرصه‌های مختلف به پیروزی برسند؛ دنیای استکبار برای جلوگیری از موج بیداری اسلامی گام برداشته است اما کشورهای مختلف با پیروی از انقلاب اسلامی به مبارزه خود ادامه دهند.

وی با بیان اینکه مادیات دنیایی انسان را به سمت شیطان هدایت می‌کند، عنوان کرد: رزمندگان دفاع مقدس با آمادگی روحی و تقویت بعد معنوی خود در جبهه‌ها حضور می‌یافتند و این روحیه معنوی آن‌ها سبب شد بتوانند در مقابل دنیای استکبار جهانی به پیروزی برسند.

دیانی تبعیت از فرمان ولایت فقیه را یکی دیگر از رموز پیروزی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس خواند و ادامه داد: اگر اکنون مسلمانان از فرمان ولایت فقیه تبعیت محض داشته باشند بسترهای فرج امام زمان(عج) به زودی فراهم می‌شود.

عضو هیئت امنا موسسه تفحص و روایت سیره شهدا یادآور شد: با وجود تاکیدات رهبر انقلاب اسلامی در حراست توان هسته‌ای کشور، مسئولانی که مدعی تبعیت از فرمان ولایت هستند، فردی که جاسوس دشمن است را به یکی از نقاط حساس نظام اسلامی دعوت می‌کنند تا از آن مرکز بازدید کند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران ثابت کرده که پیرو ولایت فقیه است، اضافه کرد: آلمانی که اکنون نمایندگان خود را به ایران فرستاده در دورانی با تجهیزات شیمیایی خود رزمندگان دفاع مقدس را مورد تهاجم قرار داده است.

دیانی ترویج سبک زندگی غربی را یکی از آسیب‌های کنونی جامعه اسلامی برشمرد و گفت: اگر شهدا اکنون در جامعه اسلامی حضور داشتند در امور روزانه خود به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی توجه می‌کردند و برای تحقق خواسته‌های ایشان گام برمی‌داشتند./ فارس

آدرس کوتاه :