جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

حمایت از آموزش و پرورش وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حمایت از آموزش و پرورش وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی است


استاندار قم حمایت از نهاد آموزش و پرورش را وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی دانست.

استاندار قم:

به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سیدمهدی صادقی در دیدار مدیران آموزش و پرورش استان قم طی سخنانی تلاش معلمان در زمینه پرورش آینده‌سازان کشور را با ارزش عنوان کرد.

 

استاندار قم با بیان اینکه پشتوانه فکری آموزش و پرورش آینده نظام را مشخص می‌کند، افزود: مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح و بلندمدت در زمینه بهره‌وری حداکثری سیستم آموزشی در مدارس ضروری است.

وی تقویت حس مشترک مسئولیت‌پذیری و دلسوزی در معلمان را مایه دلگرمی مردم و مسئولان دانست و افزود: نبود امکانات مانعی برای عملکرد خوب آموزش و پرورش نبوده است.

نماینده عالی دولت در استان، امید ایجاد شده در بین مردم پس از توافق هسته‌ای را برای شتاب روند پیشرفت رو به جلوی کشور مورد توجه قرار داد و افزود: در عرصه داخلی نیز تقویت بنیه فرهنگی کشور مسئله مهمی است که آموزش و پرورش از طلایه‌داران آن است.

صادقی حمایت از نهاد آموزش و پرورش را وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی دانست و تصریح کرد: ‌استانداری قم نیز از این نهاد مهم و حساس پشتیبانی معنوی و مادی خواهد کرد.

در ابتدای این جلسه حمیدرضا شیخ‌الاسلام مدیرکل آموزش و پرورش قم گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این اداره‌کل ارائه کرد. / فارس


آدرس کوتاه :