جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

حوادث ترافیکی هفته گذشته در قم ۴۲۲ مجروح برجای گذاشت‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حوادث ترافیکی هفته گذشته در قم ۴۲۲ مجروح برجای گذاشت‌


معاون اورژانس قم با بیان اینکه حوادث ترافیکی و تصادفات هفته گذشته در قم ۴۲۲ مجروح برجای گذاشته است، گفت: ۱۴۹ نفر از این مجروحان به‌صورت سرپایی درمان و ۲۷۲ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

فراهانی عنوان کرد؛

مهدی فراهانی با اشاره آمار تصادفات و حوادث رخ‌داده در هفته گذشته 28 خردادماه تا صبح امروز 4 خرداد اظهار داشت: در این مدت 7 هزار و 75  تماس با مرکز اورژانس قم برقرار شده که منجر به هزار و 37 مأموریت شده است.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به اینکه 917 مورد از این تعداد مأموریت مربوط به حوادث داخل شهری بوده است، افزود:  120 مورد نیز مربوط به حوادث ترافیکی جاده‌ای بوده است.

وی با بیان اینکه در هفته گذشته 356 حادثه ترافیکی در شهر قم رخ داده است، خاطرنشان کرد: 315 مورد از این حوادث داخل شهر و 41 مورد حادثه هم در جاده‌های قم رخ‌داده است.

فراهانی با بیان اینکه حوادث ترافیکی و تصادفات هفته گذشته در قم 422 مجروح به‌جا گذاشته است، گفت: 149 نفر از این مجروحان به‌صورت سرپایی درمان و 272 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به حوادث مربوط به موتورسیکلت‌سواران در هفته گذشته اظهار داشت: 264 مورد مأموریت در هفته گذشته مربوط به موتورسیکلت‌سواران بود که منجر به جراحت 314 نفر شد.

وی، تصریح کرد: 123 نفر از مجروحان به‌صورت سرپایی در محل درمان شدند و 191 نفر نیز توسط آمبولانس‌های مرکز اورژانس قم برای درمان به مراکز درمانی ارجاع شدند.

آدرس کوتاه :