جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

حوادث ترافیکی هفته گذشته قم 380 مصدوم بر جای گذاشت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حوادث ترافیکی هفته گذشته قم 380 مصدوم بر جای گذاشت


رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: حوادث ترافیکی یک هفته گذشته در این استان، 381 مصدوم بر جای گذاشت.

باقری خبر داد؛

محمدجواد باقری به اشاره به اینکه خوشبختانه این حوادث فوتی در پی نداشته است، افزود: طی یک هفته گذشته شش هزار و 687 مورد تماس با مرکز اورژانس قم برقرار و منجر به انجام یکهزار و 125 مورد ماموریت شد.

وی با بیان اینکه 333 مورد از این ماموریت ها مربوط به حوادث ترافیکی بود، اضافه کرد: 296 ماموریت شهری و 37 ماموریت جاده ای انجام شد که 151نفر از مصدومان این حوادث به صورت سرپایی درمان و 230 نفر نیز جهت دریافت خدمات درمانی به بیمارستان ها منتقل شدند.

به گفته وی، 222 ماموریت ترافیکی و 246 نفر از مصدومان این حوادث، مربوط به موتورسیکلت سواران بوده است.

باقری بیان کرد: در حادثه برخورد دو دستگاه پراید که ساعت 17 و 12 دقیقه روز 12 بهمن ماه جاری رخ داد، شش نفر مجروح شدند.

وی افزود: در حادثه دیگری که ساعت 15 و 24 دقیقه روز 11 بهمن ماه اتفاق افتاد، برخورد یک دستگاه پراید با گاردریل در کیلومتر 55 اتوبان قم - تهران، سه نفر مصدوم شدند که به دلیل وخامت حال یکی از مجروحان، بالگرد اورژانس به محل حادثه اعزام شد و مصدوم بدحال را به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کرد.

به گفته وی، براثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت که ساعت 10 و 58 دقیقه 13 بهمن ماه جاری رخ داد، چهار نفر مجروح که توسط آمبولانس های اورژانس به بیمارستان نکویی استان منتقل شدند.

براساس این گزارش، واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور قم - تفرش که 15 بهمن ماه جاری رخ داد، سه مجروح برجای گذاشت که توسط بالگرد اورژانس این استان به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شدند.

آدرس کوتاه :