جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

حوادث ترافیکی ۷۲ ساعت گذشته قم ۲۷۷ مجروح و ۲ کشته برجای گذاشت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حوادث ترافیکی ۷۲ ساعت گذشته قم ۲۷۷ مجروح و ۲ کشته برجای گذاشت


رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم از مجروح شدن ۲۷۷ نفر و فوت ۲ نفر در حوادث ترافیکی ۷۲ ساعت گذشته قم خبر داد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی قم:

حمدرضا حسنی، مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم به عزادارن حسینی در محل‌های اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسیر دسته‌های عزاداری، مسجد مقدس جمکران و نقاط مهم قم به ۲ هزار و ۸۳۷ نفر خدمات درمانی ارائه کرده است.

وی گفت: تعدادی از مراجعان با توجه به وخامت حال و نیاز به بررسی بیشتر با آمبولانس‌های اورژانس به مراکز درمانی سطح شهر منتقل شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم عنوان کرد: طی ۷۲ ساعت گذشته چهار هزار و ۳۲۰ تماس با مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم برقرار که منجر به انجام ۶۷۰ مأموریت شده است.

وی ادامه داد: از مأموریت‌های انجام شده ۵۶۶ مورد شهری و ۱۰۴ مورد جاده‌ای بوده است که شامل مأموریت‌های قلبی، تنفسی، مسمومیت، سقوط، تصادف، سوختگی، زایمان و غیره می‌شود.

حسنی بیان کرد: طی ۷۲ ساعت گذشته ۲۳۶ تصادف در قم بوقوع پیوسته که شامل ۱۹۳ مورد تصادف شهری و ۴۳ مورد تصادف جاده‌ای می‌شود.

وی گفت: حوادث ۷۲ ساعت گذشته قم ۲۷۷ مجروح و ۲ فوتی برجای گذاشت که فوتی‌ها مربوط به تصادف موتورسوار و واژگونی خودرو است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم عنوان کرد: طی سه روز گذشته ۱۴۸ مورد تصادف موتورسوار بوقوع پیوسته که ۱۸۰ مجروح برجای گذاشته است و ۱۱۸ نفر از مجروحان به مراکز درمانی انتقال یافته و ۶۱ نفر از مجروحان نیز به صورت سرپایی درمان شدند./مهر

آدرس کوتاه :