جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

حوادث هفته گذشته استان قم سه کشته برجا گذاشت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حوادث هفته گذشته استان قم سه کشته برجا گذاشت


سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی قم گفت: بر اثر حوادث هفته گذشته این استان، سه نفر کشته و 568 تن مجروح شدند.

حسنی خبر داد؛

محمدرضا حسنی با اشاره به برخی حوادث ترافیکی هفته گذشته این استان، افزود: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با یک دستگاه وانت در این استان که ساعت 20 و 33 دقیقه پنجشنبه اول مردادماه رخ داد، یک خانم 70 ساله جان باخت.

وی اضافه کرد: در حادثه واژگونی خودروی هیوندا که ساعت 21 و 21 دقیقه همان روز در حوالی روستای میم در بخش کهک اتفاق افتاد، یک پسربچه شش ساله و یک خانم 25 ساله در دم فوت کردند.

وی با اشاره به برخورد دو دستگاه پژو در محور ساوه - جعفریه، گفت: در این حادثه 10 نفر مجروح شدند که توسط آمبولانس به بیمارستان نکویی استان منتقل شدند.

به گفته حسنی، این حادثه ساعت 18 و 33 دقیقه روز پنجشنبه اول مردادماه رخ داد.

وی ادامه داد: همچنین در حادثه واژگونی یک دستگاه تندر 90 که ساعت 20 و 19 دقیقه پنجشنبه اول مردادماه اتفاق افتاد، شش نفر مجروح شدند.

وی همچنین بیان داشت: در یک هفته گذشته کارشناسان اورژانس قم یکهزار و 251 ماموریت شامل یکهزار و چهار ماموریت شهری و 247 ماموریت جاده ای انجام داده اند.

سرپرست مرکز اورژانس قم افزود: در این مدت 429 حادثه تصادف رخ داده و 568 مصدوم برجا گذاشته است که 181 نفر به صورت سرپایی درمان و 376 مصدوم نیز برای تکمیل مراحل درمان به بیمارستان منتقل شده اند.

وی ادامه داد: 251 تصادف و 286 مجروح مربوط به حوادث موتورسیکلت سواران بوده است.

آدرس کوتاه :