جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

خادمی مسجد مقدس جمکران افتخاری برای پلیس است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

خادمی مسجد مقدس جمکران افتخاری برای پلیس است


فرمانده نیروی انتظامی گفت: خادمی مسجد مقدس جمکران افتخاری برای پلیس است.

سردار اشتری:

 

سردار حسین اشتری امشب در دیدار با تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه موضوع پایش تصویری مسجد مقدس جمکران برای نیروی انتظامی اهمیت ویژه‌ای دارد اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر قم و مسجد مقدس جمکران در طول سال پذیرای خیل عظیمی از زائران و نمازگزاران از اقصی نقاط کشور و کشورهای خارجی است باید هر چه در توان داریم برای نظم و امنیت آن بکار بگیریم.

وی ادامه داد: افتخاری برای نیروی انتظامی است که همکاران ما در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و ما هم افتخار می‌کنیم که خادم افتخاری برای مسجد مقدس جمکران باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از زحمات و حمایت‌های تولیت مسجد مقدس جمکران در اجرای طرح پایش تصویری، بیان کرد: نیروی انتظامی در خدمت اهداف مسجد است و باید اقدامات صورت گرفته را به سرعت تکمیل کنیم و در این مسیر نیاز به حمایت‌های تولیت این مکان مقدس داریم.

سردار کاظم مجتبایی فرمانده انتظامی استان قم نیز در این دیدار با اشاره به اینکه از جمله اقدامات نیروی انتظامی در خدمت به مسجد مقدس جمکران راه‌اندازی مرکز مانیتورینگ به منظور پایش تصویری داخل و پیرامون این مکان مقدس است، گفت: این اقدام برای سرعت بخشی و افزایش دقت در ماموریت‌های پلیس و با حمایت تولیت مسجد مقدس جمکران و با تلاش‌های همکاران فاوا ناجا اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در فاز نخست این طرح 20 دوربین ثابت و 10 دوربین گردان برقرار شده که می‌تواند پلیس را در انجام ماموریت‌های محوله یاری کند.

تولیت مسجد مقدس جمکران نیز در این دیدار ضمن تسلیت شهادت گونه زائرین بیت الله الحرام در فاجعه منا، هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان تلاشگر این نیرو تبریک گفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدحسن رحیمیان ادامه داد: عظمت و اقتدار نیروی انتظامی و رشد و تعالی آن برای کشور بسیار مهم و سرنوشت ساز است.

وی با اشاره به اینکه این مکان مقدس به تعبیر مقام معظم رهبری پایگاه عظیم تشیع است، ابراز کرد: این مکان مقدس که بیش از هزار سال از بنای آن به امر مبارک حضرت ولی عصر (عج) می‌گذرد به برکت انقلاب اسلامی و به لطف خون شهدا هر سال شاهد حضور بیش از پیش مردم به ویژه جوانان است.

تولیت مسجد مقدس جمکران تبیین کرد: با وجود تهاجم فرهنگی دشمن که به نظر می‌رسد باید منجر به کاهش جمعیت در چنین مکان‌هایی شود، شاهدیم که توجه مردم به ویژه جوانان و زنان که مورد هدف دشمنان در تهاجم فرهنگی هستند بیش از پیش شده که این امر خود موجب شگفتی است.

رحیمیان در پایان ضمن تقدیر از زحمات مستمر و مکرر فرماندهی انتظامی استان قم ارتقاء سطح پاسگاه مسجد مقدس جمکران را خواستار شد./ فارس

آدرس کوتاه :