جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

خبرنگاران فعال در حوزه راه و شهرسازی در قم تجلیل شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

خبرنگاران فعال در حوزه راه و شهرسازی در قم تجلیل شدند


خبرنگاران فعال در حوزه راه و شهرسازی در آستانه روز خبرنگار مورد تجلیل قرار گرفتند.

در آستانه روز خبرنگار

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم ظهر امروز در نشست مطبوعاتی و مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: دنیای امروز دنیای ارتباطات است، بنابراین لازمه این جامعه، ارتباطات مناسب بین مردم و مسئولان است و رسانه‌ها نقش موثری در پیشبرد اهداف جامعه دارند.

محسن بهشتی خاطرنشان کرد: در جوامعی که بر پایه مردم‌سالاری بنیان گذاشته شده، نقش رسانه‌ها پررنگ‌تر است و خبرنگار می‌تواند نقش مهم و موثری ایفا کند.

وی با بیان اینکه فضای رسانه‌ای باید به سمت صداقت پیش برود گفت: خبرنگار باید با مردم باشد و مشکلات و دردهای مردم را درک کند، نقش مطالبه‌گری را به خوبی ایفا کند و نسبت به مشکلات موجود در سطح اجتماع نقد منصفانه داشته باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم خاطرنشان کرد: خبرنگار نماینده مردم و وجدان بیدار جامعه است و مشکلات و دردهای جامعه را به صورت واضح مشاهده و منعکس می‌کند.

وی عنوان کرد: اگر اطلاعات خبرنگار متقن و کارشناسی باشد، می‌تواند به خوبی خواسته‌های مردم را مطالبه کند و می‌توان بیان کرد که یک خبرنگار کارشناس همه فن حریف است.

بهشتی با بیان اینکه در دهه اخیر در عرصه خبر رشد خوبی داشتیم، گفت: باید گفتار و رفتار خبرنگار حساب شده باشد و در این عرصه به شفاف‌سازی فضای جامعه کمک کند.

در ادامه خبرنگاران سئوالاتی پیرامون مسائل شهری مطرح کردند و مدیر کل راه و شهرسازی استان قم به سئوالات آنها پاسخ داد.

در پایان این نشست از خبرنگاران فعال عرصه راه و شهرسازی به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد./ فارس

آدرس کوتاه :