جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

خبرنگار مرکز قم برگزیده جشنواره ایثار و شهادت - روابط عمومی

 

 


خبرنگار مرکز قم برگزیده جشنواره ایثار و شهادت


خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای مرکز قم رتبه برتر چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم، اختتامیه چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها وفعالان مجازی در حوزه ایثار و شهادت با حضور عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از اصحاب رسانه در تالار سوره حوزه هنری برگزارشد.

با رأی هیئت داوران چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان مجازی در حوزه ایثار و شهادت، از میان یک هزار و ٣۵٠ اثر از ٧٣۴ رسانه در بخش خبر، گزارش، یادداشت، مقاله، مصاحبه و بخش فیلم و عکس، خانم شیما کرمیانی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در بخش گزارش‌های خبری و برنامه های سیما در گستره استان‌ها به خاطر تهیه مستند گزارشی «شهدای مدافع حرم» حائز رتبه اول جشنواره شد.

خاطرنشان مي‌شود مستند گزارشی «شهدای مدافع حرم» شامل مروری بر زندگی، سیره و سبک زندگی تعدادی از شهدای مظلوم مدافع حرم استان قم در گفتگو با خانواده و همرزمان شهید است که توسط شیما کرمیانی تهیه شده بود و از شبکه های سراسری و مراکز استانی صدا و سیما پخش شده است.

 

آدرس کوتاه :