جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

خداوند در کمینگاه مرصاد منافقین را به جزای اعمال ننگینشان رساند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

خداوند در کمینگاه مرصاد منافقین را به جزای اعمال ننگینشان رساند


فرمانده سپاه استان قم گفت: خداوند منافقین کوردل که قصد ضربه زدن به نظام اسلامی را در خیال باطل خود می‌پروراندند، در کمینگاه عملیات مرصاد به جزای اعمال ننگینشان رساند.

فرمانده سپاه استان قم:

به نقل از روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم، مهدی مهدوی‌نژاد با گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد در مرداد 67 و همچنین نکوداشت یاد و خاطره جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در این عملیات سرنوشت ساز، بیان کرد: منافقین کوردل که در دامان صدام و اربابان کوردل خود پرورش یافته بودند، زمانی که قطعنامه 598 پذیرفته شد به زعم باطل خود احساس کردند بین مردم و حاکمیت نظام اسلامی فاصله و خلأ ایجاد شده است.

وی با ذکر این نکته که منافقین از انس و علاقه امت به نظام و امام و تبعیت مردم از ولایت غافل بودند بیان کرد: آنها با توهمی که از ایجاد خلأ بین مردم و نظام در سر می‌پروراندند، استفاده کرده و با پشتیبانی صدام و استکبار جهانی به مرزهای میهن اسلامی یورش بردند.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به سابقه دیرینه جنایات منافقین در کشور ادامه داد: آنها از اول پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب ایستادند و عده زیادی از هموطنان بی گناه ما را به شهادت رساندند و خداوند منافقین را در کمینگاه عملیات مرصاد به جزای اعمال ننگینشان رساند. / فارس

آدرس کوتاه :