جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

خروج مرفاوی به صبا آسیبی وارد نمی‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

خروج مرفاوی به صبا آسیبی وارد نمی‌کند


مربی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه بازیکنی قصد جدایی از صبا را ندارد گفت: خروج مرفاوی به صبا آسیبی وارد نمی‌کند زیرا صبا شخصیت خوبی پیدا کرده است.

رضایی؛

مربی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه بازیکنی قصد جدایی از صبا را ندارد گفت: خروج مرفاوی به صبا آسیبی وارد نمی‌کند زیرا صبا شخصیت خوبی پیدا کرده است.

مهدی رضایی اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنان از نظر بدنی در شرایط فوق‌العاده‌ای قرار دارند اما مشکل اکثر بازیکنان مسائل مالی است که فکر می‌کنم این قضیه تا امروز یا فردا حل می‌شود و بازیکنان دیگر هیچ دغدغه‌ای ندارند.

وی افزود: در روزهای اخیر نیز آقای جهان‌بینی و رمضان‌بیگی به بازیکنان وعده دادند مشکلاتشان را هرچه زود‌تر بر طرف می‌کنند.

مربی تیم فوتبال صبای قم در مورد ترک صبا از سوی مرفاوی گفت: جا به جایی مربیان در فوتبال حرفه‌ای امری طبیعی است و ما هم برای مرفاوی آرزوی موفقیت می‌کنیم ضمن اینکه بازیکنان تیم ما مثل شکوری، بادامکی و قربانی با این گونه مسائل که مربی در میانه راه جدا شود در دوران بازیشان کنار آمده‌اند و دیگران هم این اتفاقات را در سال‌های قبل تجربه کردند.

رضایی‌نژاد بیان کرد: خیلی از تیم‌ها بوده‌اند که در هفته‌های چهارم و پنجم سرمربی خود را تغییر دادند و به نظر نمی‌رسد مشکل خاصی در تیم به وجود آید.

وی عنوان کرد: بازی‌هایی که در پیش رو داریم تاثیر رفتن مرفاوی را نشان می‌دهد اما تیم صبا شخصیت خوبی پیدا کرده و فکر نمی‌کنم آسیبی به مجموعه وارد شود.

مربی تیم صبا پیرامون بازی با ذوب‌آهن تصریح کرد: آن‌ها تیم خوبی هستند و کادر فنی موفقی مثل آقایان گل‌محمدی و حسینی دارند و ذوبی‌ها باتوجه به باختی که مقابل ما در دور رفت داشتند می‌آیند تا این هفته از صبا نتیجه بگیرند ولی این را هم نباید فراموش کرد بازیکنان ما توانایی و انگیزه زیادی برای کسب سه امتیاز و ادامه روند خوب خود دارند.

رضایی گفت: ذوب‌آهن تنها تیمی است که همه عناصر را به خصوص در خط میانی و حمله در تیمش دارد و از نظر امکانات و مدیریتی نیز جزء تیم‌های خوب کشور است.

وی درباره جدایی بازیکنان صبا در نیم فصل اظهار داشت: تا جایی که من اطلاع دارم فکر نمی‌کنم کسی قصد جدایی از تیم ما را داشته باشد.

مربی صبا با اشاره به وضعیت مصدومان این تیم تصریح کرد: ابوالفضل ابراهیمی به دلیل مصدومیت در تمرینات شرکت نداشته و کنار ما نیست ولی ممکن است به بازی با ذوب‌آهن برسد و ایوب کلانتری نیز دچار مصدومیتی شده که چند وقتی است مشغول آب‌درمانی و فیزیوتراپی است.

رضایی خاطرنشان کرد: کمبودهایی در تیم وجود دارد اما با توجه به اینکه سرمربی تیم هنوز مشخص نشده است هنوز نمی‌توانیم بازیکنان مورد نیاز را اعلام کنیم و اگر باشگاه تصمیم گرفت مربیان بومی هدایت تیم را عهده‌دار باشند زود‌تر آن لیست را اعلام می‌کنیم.

آدرس کوتاه :